Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így menne az iphone 4s függetl...

Így menne az iphone 4s függetlenítés?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha rendelnék amerikából egy Iphone 4s-t,úgy hogy AT&T függő, akkor Gevey Sim-mel tudnám használni Magyarországon T-mobilos simkártyával?
2012. ápr. 4. 15:31
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Meg sem tudod rendelni.
2012. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogyne tudná

[link]

2012. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van igaza mert:


- Rendelni mondjuk az Apple Store-ból tudsz Neten

- USA ZIP kód kell hozzá - ami neked itt Magyarországon nincs.

- ATT&T vagy Verizon előfizetés szükséges ( nincs "kártyás", prepaid opció az iPhone-ra amerikában, úgy általában nincs okos telefonra )

- Ha előfizetés kell akkor az adataid is kellenek, nem nagyon tudsz hamis adatokat megadni ( arról már nem is beszélve, hogy nem szállítanak európába )


Ha esetleg mindenen átmész ( ami szerintem nem lehetséges ) akkor is bukta van, mert az AT&T keze messzire elér és le tudja tiltani a telefont. Biztos kihagytam még valamit, de nagyjából szerintem látszik, hogy nem fogsz bomba üzletet csinálni.

2012. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!