Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia Arc S...

Anonymus7 kérdése:

Sony Ericcson Xperia Arc S mobilra tapasztalat, megéri e?

Figyelt kérdés
(Mobiltelefon választásra készülök és hát én ebben az ügyben elég kényes vagyok. Nekem fontos a kamera és h milyen képeket csinál mert fotós vok,de számít a külső megjelenés és a telefon rendszere ,pl. h milyen gyors és hát ezt a telót találtam a legalkalmasabbnak,de miellőt megvenném egy kis tapasztalat jól jönne mert még nem ismerem annyira még a készüléket. Mert pl, megveszem azt egy félév, év múlva rendszer akadozik v ilyesmi ,azt dobhatom ki a kukába, ezért szeretném h ha vkinek van ilyenje az segítene)Előre is köszönöm szépen!!!!
2012. ápr. 4. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

időtálló készülékek ezek már. a kis x8-am is egy éve bírja, bár az szét van hekkelve, ezért sokat fagy.


ha fotós vagy, te tudod a legjobban, hogy a megapixelek parasztvakítások, és soha nem fognak olyan képet csinálni, mint egy pártízezres kis kompakt gép. mobilarénán vannak tesztek, nézd meg őket.

2012. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Xperie Arc S az Ericsson csúcstelefona, szóval megéri megvenni. Ha meg fotós vagy, akkor tudod, hogy egy telefon kamerája sose lesz olyan, mint egy fényképezőgépé. De ettől függetlenül fantasztikus képeket csinál.
2012. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom ,h egy fényképezőgép és egy teló képminősége,stb. között nagy különbségek vannak. Csak olyan készüléket szeretnék ami a piacon a legjobban fényképezz(mármint mobil készükre gondolok) Köszönöm!
2012. ápr. 4. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már az Xperia S a csúcsküszék mindenbe veri a xperia arc s t.
2012. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted miért emeltem ki, hogy az Ericsson csúcstelefonja? Látszik tudsz értelmezni. Már csak sima Sony Xperia S.
2012. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem figyeltem de ettől függetlenül szinte ugyanaz a gyártó leginkább csak a neve változott meg.
2012. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!