Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Blackberryt venni ha...

Megéri Blackberryt venni ha csak a kinézete tetszik? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nem csak a kinézete tetszik igazán, hanem a kezelése ,a Trackpad és maga a menü is.

9780-t vagy 9900-t vennék, de megéri-e egy átlag felhasználónak BB-t vennie (csak) a fentiek miatt?



2012. ápr. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a blackberry egy undorító divattelefon.de a rosszabbik fajta.gyanítom te lány vagy.nos a legbutább leányok vesznek olyat, mert azthiszik fasza a billentyűzete miatt.több csajismerősöm is van aki nagyon megbánta.vegyél iphonet vagy sony telefont.
2012. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A BB nem undorító divattelefon, hanem egy üzletemberek számára fejlesztett rendszer és nem csak egy készülék!!!


A legjobb QWERTY-s billentyűvel rendelkező készülékek még most is a BB-k!


Viszont sajnos tényleg sok olyan ember van aki BB-t vesz és közben meg az sem tudja mi az.


A BB-knek semmi értelme ha nem kötsz az előfizetésed mellé BIS/BES előfizetést pluszban, mert ha ez nincs akkor a BB plusz szolgáltatásait (e-mail, BBM...) nem tudod használni.

Mint már írtam a BB egy rendszer és nem csak egy készülék. A rendszer lényege a vállalati integrálás lehetősége, a gyors kommunikáció, a kis adatforgalom és a titkosítás. (A titkosítás erőssége miatt több országban is a kormányok által tiltva van a BB rendszer.)


Rövid leírás:

[link]


Csak akkor éri meg, ha erre a rendszerre van szükséged. Ellenkező esetben harmad, negyed áron kapsz azonos tudású készüléket.


OFF:

Az első válaszoló meg saját magát minősíti az írásával.

2012. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1>a bb a divattelefon???

idiota vagy e???

ha nem ertesz valamihez,miert szolsz bele???

a bb per pillanat a legkomolyabb uzleti telefon a piacon...olyannyira,hogy az egyetlen marka,ami lenyomozhatatlan,lehallgatgatatlan...

de azert nyomd csak a hulyeseged...


poszt tolo>a 9900 draga mulatsag,ha csak a kinezete miatt venned meg...

ha meg nem volt bbd,akkor vegyel egy hasznalt 9000est,mondjuk,az a 9900 elodje...ismerkedj vele,szokd a menujet es ha ezek utan is tetszik,akkor nezz egy komolyabbat...

a 2 kommentben van sok okossag,fogadd meg...

2012. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Briddzs válasza:
Nekem 9900-m van, és egy percig nem bántam meg, hogy ezt választottam! Imádom, semmi rosszat nem tudok rá mondani, először én is azért választottam, mert tetszett a kinézete, de hamar megtanultam kezelni és már az alkalmazásokat is imádom benne! :-D
2012. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!