Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 0. Facebook, mi lehet a gond?...

0. Facebook, mi lehet a gond? Forduljak a szolgáltatóhoz?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy nagyon sok kérdés található az oldalon ezzel a témával kapcsolatban, de nem kaptam választ az én problémámra. Akinek lenne ereje még ezzel foglalkozni az kérem segítsen:)


Decemberben vettem új telefont ami bár T-mobilos, elfogadja a 20-as kártyám is, mivel megvételekor függetlenítve lett. Androidos telefon, tehát Wifivel megy rajta az Internet, de beletéve a 30-as kártyát nem megy rajta a 0.facebook, akár mit is csinálok:S! Kikapcsoltam a wifit, és úgy próbáltam csatlakozni az oldalhoz, de egyszerűen semmi, ez az első ilyen telefonom tehát még nem használtam ezt az ingyenes dolgot, de kapcsolattartás miatt fontos lenne számomra, mi lehet a gond? Esetleg szolgáltatónál kell jelezni az erre való igényt ?


Köszönöm a segítséget.


2012. ápr. 4. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A 0.facebook csak mobilneten működik, ahhoz mobilnet előfizetés kell. Wifivel m.facebook.com .
2012. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag 0.facebook-ra kell a net akkor küldd el a +NETSTART szót a 1430-ra, ha másra is akkor inkább a +GONETS szót (havonta 600ft és nincs túlforgalmazási díj) mert a netstart eléggé lehúzós. Ha így sem megy akkor a netbeállításokat kell megcsinálni.
2012. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!