Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar minden hozzá nem...

Miért akar minden hozzá nem értő ember okostelefont?

Figyelt kérdés
Aztán meg jönnek a butábbnál butább kérdések, wifi letöltése, miért fogy a pénz...
2012. ápr. 5. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik egy okostelefonnal rajok lesznek.
2012. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aztán nap közben jönnek hozzám, hogy vettek egy ACE-t, és hogy lehet rajta ezt, meg azt csinálni, meg hogy milyen szupcsi, de miért akad, és egyéb okos kérdések... Okostelefont a buta embereknek.
2012. ápr. 5. 08:14
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert nem születik mindenki akkora lángész zseninek, mint te. Tudom, hogy te már hat hetesen tudtad, ohgyan kell csítelni CS-ben, meg hogy kell dzsélbrékelni az ájfónt, de vannak, akiknek ez még új.


Igény viszont van rá, mert hallották, hogy tudnak netezni/emailezni/játszani/facebookozni, hát megveszik. És keresnek valakit, aki segít nekik eligazodni egy vadonatúj, számukra ismeretlen készülékhasználatában.


Az már más kérdés, hogy elsőre miért egy ilyen öntelt, nagyképű bunkót találnak meg, mint te. Pedig vannak sokan, aki szívesen segítenek másoknak.


Tessék, lehet lepontozni.

2012. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 elektron válasza:
Mert jo fogyasztok, akire tokeletes hatassal voltak a reklamok. Ennyi.
2012. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyet szögezzünk le. Szivesen segítek nekik, csak néha jobb lenne tájékozódni, mielőtt megvesz valamit, nem pedig utána fejelgetni a falat, hogy milyen szart vett. Ha mondjuk vásárlás előtt kér tanácsot, megpróbálom neki a legjobbat ajánlani, és akkor nem kell később panaszkodni sem, de csomóan bejátszották, hogy javasoltam nekik valamit, aztán megvettek helyette valami szart méregdrágán, aztán meg csodálkoznak, hogy hoppá.
2012. ápr. 5. 08:57
 6/10 A kérdező kommentje:
És hozzátenném, hogy életem is van, nem CS-zek,nem kell "szandálzoknis" programozó kockának nézni, csupán az informatika a hobbim. A probléma még mindig az, hogy nem fogadják meg a tanácsot, aztán panaszkodnak.
2012. ápr. 5. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:

ez a fogyasztói társadalom. hány csajt látok fehér i4-essel, tarjták a kezükben mint a táskát, esetleg MAX zenét hallgatnak rajta. hát arra tényleg érdemes volt 100-150 ezret kiadni.

App Store? Böngészés? Térkép, navi? minek? A nagyon max az facebook, viber...

2012. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, i4S-em van és hetekig, sőt még előtte alaposan kiismertem az iOS-t és a telefont, pontosan tudom a specifikációit, meg kb mindent... ki is használom minden tudását. (még távelérést is kipróbáltam, csak nem használom mert az pont nem kell)
2012. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, de akkor értitek mi a problémám... nem az, hogy segítséget kérnek, hanem a butaság..
2012. ápr. 5. 13:57
 10/10 elektron válasza:
El kell fogadni, hogy nem mindenki van kepben dolgokkal akpcsolatban, nem mindenki gondol elore egy kicsit. Viszont annal tobben hiszik el amit a tarsadalom diktal: "Igen, kell az neked! Attol leszel valaki." - plane a mai "keresd magad!" tarsadalomban. (felreertes elkerulese vegett: ez helyes, csak az mar nem, hogy a valaszokat vegul a mediabol kapjuk meg)
2012. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!