Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vizbe ejtettem a telefonom és...

Vizbe ejtettem a telefonom és most nem kapcsolódik be, de már kiszárittam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugye darabjaira szedted, és NEM hajszárítóztad?
2012. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Darabokra szedtem és melegitőre tettem. Aztán miután kiszáradt(gondolom), bekapcsoltam és ment. Most meg már nem akar bekapcsolni.
2012. ápr. 5. 17:47
 3/14 anonim ***** válasza:
A melegítő ugye nem bármi féle fűtőtest volt? Mert az végzetes lehet! A száradási ideje az ilyen cuccoknak 2-3 nap. ez megvolt?
2012. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor a fűtőtesttel ki is írtottad. Milyen lesz az új telefonod?
2012. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Radiátorra tettem és körülbelül 2 órán keresztül száritottam. Tehát még nem is működhet.
2012. ápr. 5. 17:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Az bizony akkor kuka mint írták. A relatív magas hő halálos az alaplapra nézve vizezés után. A 2óra még rádob sajnos a kuka valószínűségére.
2012. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor legjobb lesz ha elkezdek új után nézni.
2012. ápr. 5. 18:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ha új mobilban gondolkodsz, mondj egy árat, és hogy milyet szeretnél, talán tudok segíteni a legjobb ajánlatot megkeresni.
2012. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik a htc cha cha. Megérné megvenni?
2012. ápr. 5. 18:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem jelent problémát, hogy játékra nem alkalmas túlzottan, és nem lesz rá hivatalosan Android ICS, jó választás lehet. Bár ilyesmi árban javaslom nézz utána a Sony Ericsson Xperia Mini Pro-nak.
2012. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!