Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry-re van ilyen...

BlackBerry-re van ilyen fényképező-alkalmazás?

Figyelt kérdés

Olyan hogyha magam elé tartom a telefont, nem az előttem lévő dolgokat, hanem ENGEM és a mögöttem lévő dolgokat fotóz... nem tudom értitek-e. Szóval hogy a képernyőn látom hogy milyen kép fog készülni. Esetleg ismer valaki ilyen alkalmazást Blackberry telóra?

/BlackBerry Curve 9360/


2012. ápr. 5. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem.
2012. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom máshogy megfogalmazni XD Tehát ugye van a teló képernyője. Ha normális fényképező módban vagyok, felemelem az arcom elé a telót és fotózok, akkor az előttem lévő "táj" lesz lementve... igen. Én meg olyan alkalmazást keresek, ami ha magam elé emelem a telót, azt fényképezi le ami a képernyő FELŐLI OLDALON van... Tehát az arcomat! így már érthetőbb?:S
2012. ápr. 7. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Érthető. Nem ismerem a telefont, de van rajta kamera a kijelző környékén? Mert ha csak a hátlapon van a kamera mint a legtöbb kütyün, akkor elég nehéz lesz élőképet előhívni magadról, miközben a képernyőt skubizod.
2012. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen és ott a bal képen a BlackBerry felirat mellett jobbra van az a pötty...arra gondoltam hogy esetleg az lehet, hogy fényképező.

2012. ápr. 9. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
:( ehhez jobban kellene ismerni a készüléket. Sajnálom.
2012. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
semmi gond, azért köszi h segíteni próbáltál! :)
2012. ápr. 10. 17:33
 7/10 anonim válasza:
nem,nem lehet. ehhez kéne előlapi kamera.
2012. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi!!
2012. ápr. 18. 21:49
 9/10 anonim válasza:
Az nem 'webcam' hanem villogó, amely szinesen villog ha hívás, sms, alkalmazások esetén (fb,twitter,stb) értesítést kapsz... vagy ha merülsz, akkoris villog, mindig más szinen..:)
2013. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mostanra megtudakoltam már :D
2013. jan. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!