Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos lett a mobilom? SOS!

Vírusos lett a mobilom? SOS!

Figyelt kérdés
ZTE Blade -em van. Letöltöttem egy alkalmazást (nem hivatalos forrásból, azt sem tudom milyen oldal volt...), amit már nagyon régóta kerestem, és nagyon örültem, mikor megtaláltam. Mikor telepíteni akartam, össz-vissz két jogot kért: az egyik a "Telefonhívások" volt (a másikra nem emlékszem). Úgy gondoltam lexarom, biztos semmi komoly, ezért telepíttettem. Kipróbáltam, 10 perc után letöröltem, mert azé' hátha jelentett valamit ez a "Telefonhívások". Tehát uninstalláltam. Akkor jutott eszembe, hogy ezt a jogot szinte az összes app kérte, amit eddig telepítettem... És most be vagyok fosva, hogy a telefonom vírusos lett, és majd az engedélyem nélkül hívogat emeltdíjas számokat. Kikapcsoltam a telefonomat, nem merem használni. Mindjárt rakok rá másik ROMot, az szerintetek megoldja? Nagyon fééééleeeeek :S
2012. ápr. 5. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Na most mi lesz???? :D
2012. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi ez a rettentő értelmes válasz? Talán szövegértési problémáid vannak? O_o"
2012. ápr. 5. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt akartam kifejezni, hogy ne sz@rjál már, nem fog senkit hívni.
2012. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jólvan, jólvan, bocsánat...

Az AVG Antivirus szerint tiszta, de azért a biztonság kedvéért rátegyek még négyet-ötöt?

2012. ápr. 5. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Fúhh öcsém annyi eszed van mint egy marék homoknak... A gépedre települő ÖSSZES program/játék engedélyt kér (pontosabban csak kap) pl. a billentyűzet használatára. Akkor most az összes program írogatni fog...? Egyébként meg ha "vírus" lenne rajta, végig mehetsz rajta az összes winfosos vírusírtóval, az életben nem fog találni vírust, mert nem az androidra írtakat keresi.
2012. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Anni eszem azért van, hogy a TELEFONRA optimizált vírusírtókat használok, amiket ANDROIDRA írtak, és nem gépre. Pl. AVG, vagy Netquin.

Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2012. ápr. 5. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog hívni senkit nyugodtan használd ahogy eddig.gondolom első androidos vagy vagy túl óvatos
2012. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

telepítsd a Clean Mastert!

nekem is az van mobilon és nagyon jól végzi a dolgát!

2014. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!