Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire jó a SE Live...

Tényleg ennyire jó a SE Live With Walkman?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdésnél olvastam, hogy majdnem mindenki isteníti ezt a telefont. Tényleg ennyire jó ebben az árkategóriában? Mondjuk én azt néztem, hogy nem fog hamar bekoszolódni a töltő csatlakozónál, mert ugye nem fedett...? Nem fagy le? Nem lassul? Tapasztalatokra, véleményekre vagyok kíváncsi :)

2012. ápr. 6. 13:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Figyelj, nekem ilyen telefonom van, a 30-35000 Forintos árkategóriában a legjobb telefonok között van. Sokkal jobb, és jobban megéri mint mondjuk egy Samsung Galaxy Mini vagy egy olcsóbb Nokia okostelefon. Sok olyan teló van, aminek nem védett a töltőcsatlakozója, ha vigyázol rá és óvatosan bánsz vele, semmi baja nem lesz. Arra a kérdésre, hogy nem fagy-e le, egy rövid tőmondatban válaszolnék: nem. Ha nem fut egyszerre tucatnyi játék és/vagy alkalmazás, akkor nem fog lassulni. A procija tökéletes, akadásmentesen visz mindent. Vegyük példának, a Walkman-ban ha előhozom a ~150 zenét listázó Zeneszámok menüpontot és legörgetek, null akadás, tökéletes. A menüt is simán lapozza. Én bátran ajánlom ;)
2012. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg ilyen jó ennyi pénzért.

Ha megnézzük a többi gyártó milyen telefonokat ad ki 30-50 ezer között akkor rájössz.

Galaxy Mini, ZTE Blade/Skate, Galaxy Ace, HTC Wildfire S, ezek mind 30-50k között vannak függetlenül, és negyed olyan jók nincsenek, mint a Live.

2012. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. ápr. 6. 15:32
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van, az elején volt egy kis hiba a hangszórójával telefonálás közben, de 10perc alatt kicserélték benne. Tökéletesen működik, és nagyon elégedett vagyok vele.
2012. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen tényleg ennyire jó 50 k ig nincs a piacon ilyen jó telefon midt ez nekem acem van de nagyon sokszor beakad fagy kicsi a processzor a kepernyohoz képest
2012. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!