Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy S2 - rol?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
túlárazott, mint minden samsung
2012. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
100%

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.


Te hol élsz? Pont az almád van túlárazva...

2012. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

jó telefon jól néz ki gyors szinei szépek a kijelzőnek kamerája szép képeket csinál

van néhány hibája is hajlamos lefagyni (egyszer nekem ujra is indúlt)néha lassú

és az iphone olcsóbb kéne legyen mint az s2 mert az ios-nak van egy csomó korlátja

2012. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nagy hibája, hogy gyorsan lemerül az akkumulátora. 3 nap a plafon. Nekem átlagban másfél napot bír ki, intenzív sms küldéssel meg egy kis wifi használattal, esetleg zene hallgatással.
2012. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3 nap a plafon?! ezt nemsok okosteló mondhatja el magáról, a nagyrésze használva fél napot se bírja konnektor nélkül

Az s2 egy jó telefon, bárki bármit mond, csak ahogy megvetted a gyári oprendszert cserélned kell, mert amivel gyárilag adják az egy rakás**** , nekem most egy rootolt ics 4.0.3 van rajta, akkuidő rendesen használva film,wifi,3g kb 20 órát húzza nálam. sok almafannak és WP7 fannak üzenem: NEM SZAGGAT

2012. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MikeŸ válasza:
100%
Hol bír neked 3 napot az S2?:D jó lenne :) nekem csak 1 max másfél napot bír, ráadásul nem a gyári ROM van rajta,hanem egy főzött Rom amiből kiszedtem egy rakat cuccot ami nem is kell.Én nagyon szeretem és szerintem k*rvajó kis telefon.Kényelmes jól kezelhető és mellesleg mutatós is.És igen,ahogy mondták már előttem is, az Iphone a k*rva drága,ahhoz képest,hogy sokkal jobban korlátozva van mint az android.Kevesebb alkalmazás stb. SII megéri az árát!
2012. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!