Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltja a szolgáltató?

Letiltja a szolgáltató?

Figyelt kérdés
Elvagyok maradva a telefon számlámmal.lehet,hogy felmondják a szerződésemet.lett vásárolva telefon mellé,amit részletben törlesztek.ilyen esetben a szerződés felmondásakor kifizettetik velem a telefon teljes árát,+kamatok+tartozás+kötbér,de a telefon másik kártyával tovább használható vagy ki is fizettetik és még le is tiltják,tehát használhatatlan lesz?(tmobile)
2012. ápr. 6. 15:52
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Ha a telefon részleteivel is elmaradsz, akkor tiltják, és nem fogod tudni másik kártyával használni. De nem jó ilyennel játszani, mert behajtják, akár végrehajtó útján is.
2012. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy behajtják,csak hogy tiltják e úgy is ha kifizettetik velem az árát.nem tudom,csak a telefon részleteit fizetni,ha felmondják a szerződést
2012. ápr. 6. 17:24
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Ezért nem kellett volna mindent részletre venni. Ha a kártya van tiltva, azt is behajtják, tehát a behajtást nem úszod meg.
2012. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem kibújni akarok a fizetés alól,természetesen kifizetem ami rám hárul.engem az érdekel hogy búcsút inthetek a telefonnak?
2012. ápr. 6. 18:18
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Ha azt nem fizeted, akkor igen, letiltják. Ez olyan, veszek egy tv-t, meg egy monitort részletre. Ha csak a tv-t tudom fizetni, a monitort elviszik.
2012. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!