Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Balassagyarmaton vagy Vácon...

Kisvuk29 kérdése:

Balassagyarmaton vagy Vácon hol lehet MicroSD kártyát venni olyan 8 GB körül vagy ha jó az ár akkor talán többet? Ha tudtok írjatok árakat.

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia mini pro-ba kellene,mert a 2 GB piszok kevés.
2012. ápr. 6. 19:11
 1/2 anonim válasza:
Én gyarmati vagyok, de sztem elektronikus szaküzletekben, v a Tescoban biztos lehet kapni.
2012. ápr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv!


Gyarmaton nem igazán vagyok járatos, mondhatni egyáltalán nem, de Vácon tudok ajánlani egy-két helyet...kezdésnek, ha telefonhoz bármilyen kiegészítő kéne ( füles, kártya ) akkor a nagypostával szembeni telefonos boltot tudom ajánlani...a másikat pedig nem igazán tudom elmagyarázni most hirtelen hogy találod meg, de itt a weboldala a pontos címmel: [link] Ha emlékeim nem csalnak, OTP után van egy átjáró, és ott megtalálod ezt...ha elakadtál akkor írj, addig is utánanézek én is :)


Üdv.

Tibi.

2012. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!