Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem xperia neo v...

Most vettem xperia neo v telefont, milyen játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
angry birds, cut the rope, ilyesmik meg voltak:) valami komolyabb?
2012. ápr. 6. 20:48
 1/6 anonim válasza:
Fizetős vagy az ingyenes érdekel?
2012. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindkettő:)
2012. ápr. 7. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Gameloft-tól: Dead Space, Assassins Creed, Assassins Creed Altair's chronicle, Tom Clacy's H.A.W.X., NFS Shift, NFS Hot Pursuit

+ Battlefield bad company 2, Asphalt 5, Asphalt 6, Fruit ninja, Fruit ninja puss in boots, NOVA, NOVA 2...csak arra figyelj, hogy a 4-8 megás apk letöltése után első indításnál netről (wifi/3g) még le akar majd szedni további 150-700 MB-nyi adatot rendszerfájloknak, stb.Játéktól függ, hogy mennyit akar még letölteni.Ezeket mind youtube-on is megnézheted, hogy milyen a játék, aztán nem feltétlenül kell fizetni értük, mert google-ben keresve simán le lehet tölteni mindent, rátenni sd kártyára, majd egy Astro file manager, vagy ES file explorer programot feltelpítve már látni fogod az sd kártya tartalmát is és onnan simán lehet majd telepíteni.

Az első külsős program telepítésénél a beállításokba akar majd repíteni, mert alapjáraton nem engedi telepíteni a külsős programokat, de ha ki pipálod, hogy telepítse, akkor semmi gáz nem lesz.

2012. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapjáraton fiús játékok, ha lány vagy, akkor még ide sorolnám a SIMS 3-at is.

Plusz még vannak fiús játékok: FIFA 2011/2012(?), meg egy rakat másik focis játék szép grafikával, valami PES... is, forma 1 is van ha jól tudom, de ezeket ne mpróbáltam, illetve a Bllod and Glory egy nagyon jó kis gladiátoros küzdő játék 3D hatással, szép grafikával.Fejből ezeket tudom :D

2012. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első: a dead space az EA

De amúgy amiket felsoroltal tényleg rohadt jó játékok:-)

2012. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
asphalt 7 gt racing én ezeket ajánlom
2012. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!