Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia s telefon hogy...

Sony xperia s telefon hogy áll a kártyafüggetlenítéssel?

Figyelt kérdés

Most nagyon rá vagyok kattanva, első okostelefonom lenne hosszú időre. Viszont a "simlock" kategóriában nem vagyok jártas, ehhez kérnék segítséget egy ehhez értőtől.

Ilyen tulajdonságok vannak:

simlock: unlocked

simlock: ohne simlock (?)


vagy jelen esetben: simlock: 3 - ehhez a megjegyzés: 'locked to three unwanted upgrade'


Ezek mit jelentenek? Gondolom ettől függ az is, hogy kezelni tudja-e a telenoros kártyát, és ez a lényeg. Nem baj, ha t-mobilos, ha van rá megoldás, mert akkor utána nézek. viszont nem szeretnék 50$-t se költeni csak azért, hogy egy ilyen elfogadó kódot adjanak hozzá. Szóval valamilyen hack házilag, ha van.

Előre is köszi az eligazítást.



2012. ápr. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Google-ben keresgélj, sony xperia s network unlock/ sim unlock, satöbbivel, hátha van szoftveres megoldás rá, bár kétlem, mert ennyi idő alatt nem készítettek még hacket hozzá.

Nekem mázlim volt a htc desire-ömmel, volt szoftveres hack hozzá egy oldalon, pár perces meló volt mázli, hogy ráakadtam.

Ha más nam megy, akkor gsm boltokban egyes helyeken, vagy magán személyek árulnak turbosimet, fel is programozzák, és akkor úgy menni fog.


Üdv.

2012. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na a simlock: unlock azt jelenti, hogy nincs hálózati zár, tehát el kell fogadja a telenoros kártyádat, az ohne simlock, ugyanaz, tehát nincs simlok, csak németül van írva, elvileg el kell fogadja megint a telenoros, vodás, t-mobilos, meg minden féle kártyát.
2012. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

hát ezt az ohne-t jó lett volna tudni, azt hittem az 1db kártyára utal. A boltokat mellőzném, mindenhol azt írják hogy ki kell költekezni alaposan ha nem termékhez járó garanciás dolgot kérünk. Akkor már olcsóbb rákölteni egy telenoros támogatott változatra.

2012. ápr. 7. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ohne simlock németül simlock mentest jelent, ugyaz,mint angolul az unlocked - független. Egyebkent nincs meg fuggetlenitesi megoldas ra.
2012. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!