Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WEP-pel ellátott WiFi-re...

WEP-pel ellátott WiFi-re telefonnal csatlakozni?

Figyelt kérdés

Nemtudom mért de az itthoni wifire nem tudok csatlakozni,

WEP-el van ellátva. Tuti hogy nem a telefon hibája, hisz más wifi hálózatokra rátudok csatlakozni amin nincs WEP.

már több telefonnal is próbáltam, HTC Desire S,Samsung Galaxy S,Galxy 3, Xperia x8, egyik sem tudott rá csatlakozni de laptoppal simán rácsatlakozok...

Megtudám azt valahogy oldani hogy rátudjak csatlakozni telefonnal?



2012. ápr. 7. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a válasz kellene nekem is. Mert én is ezzel a problémával küszködök.


Lépj be a Router beállításába. (IP címmel tudsz belépni a böngészőbe) Utána próbálgasd a Wireless/Security menü alatt a biztonsági módokat.

WEP, WPA1/WPA2, WPA1, 802.1/b/g - Ezek a lehetőségek vannak. Vagy ki kapcsolhatod a jelszót, és úgy nyílt hálózatod lesz.


Én mindent kipróbáltam és még mindig nem jó.

2012. ápr. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sikerült nekem.

A titkosítást kellett átállítani WEP módban a routeren. A Mac Adresst kikapcsolni. A jelszót pedig elmenteni a telefon Wlan kapcsolat beállításában, hogy ne kérje. Fontos az is, ha 128 bites a titkosítás és hexadecimális akkor a telefon Wlan tulajdonságokban is ilyennek kell lenni.

Nálam Nokia 5800-án működik.

2012. ápr. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már nekem is müködik:) a kódolás fajtáját állitottam át, még1x köszi
2012. máj. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!