Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanát...

Ti melyik telefont választanátok, ha tehetnétek? Sony Ericsson xperia mini, mini pro, pro? És miért?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Kicsi, és ronda.

2012. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Aztán miért is ronda és kicsi?


Aztán mit ajánlasz helyette? Az utóbbi időben a gyakorin agyon ajnározott galaxy y-t?


Mondjuk olcsón SE Live with walkman vagy xperia mini...

2012. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Rondának nem ronda élőben, kicsinek tényleg kicsi, de ennyi pénzért nem kapni jó és nagy kijelzős telefont.

Amúgy Mini Pro-t nem vennék, ha jól tudom az 60k, annyit nem ér meg a fizikai QWERTY, ráadásul 60-ért tényleg nagyobb telefont is lehet már kapni.

Szóval vagy Mini 40-ért, drágábban már Neo, Ray (bár ez is alig nagyobb), Arc, Defy, Desire, stb.

2012. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

LOL, 2 hétig csak félszemmel nézek ide, és máris ajnározzák a Samsungokat? Ideje visszajönnöm. :D


Mostanában a Live éri meg. Másik top tip, saját tapasztalatból: használt Defy 35-ért.

2012. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Samsung galaxy gio?
2012. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jolinar:


Már itt van a 22.09-es válasz...


22.09-es aztán miért is a gio?


Mert samsung fan vagy és ajánlasz a 3 sokkal jobb xperia helyett egy fost?

A gio-ra még ICS se lesz...

2012. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló:


Ugye tisztában vagy azzal, hogy egy jóval gyengébb telefont ajánlasz a kérdésben írtak helyett?


Ha nem, javaslom, hogy nézz át néhány mobillal kapcsolatos honlapot, ahol specifikációk is vannak és utána böfögj ide...

2012. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Másik top tip, saját tapasztalatból: használt Defy 35-ért."


Hol láttál te olyat 35-ért? Én eddig még 40 körül láttam, az viszont függő volt. Függetlent 50 alatt nem láttam mostanáig...


Mondjuk 35-ért nem merném megvenni, nem-e lopott esetleg...

2012. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2 hete vettem, 37-ért volt hirdetve, én meg lealkudtam. Korrekt telefon, korrekt eladó.
2012. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De szerintem független az összes, ez is a vodánál lett vásárolva, de megeszik minden kártyát.
2012. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!