Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini Pro...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro - Wi-Fi probléma?!

Figyelt kérdés

Bekapcsolom, legyen Wi-Fi. Pipa.

Belemászok a beállításaiba, az elérhető hálózatok között kijelzi, amit szeretnék. (Saját, otthoni hálózat, a PC-nk is abból él, 100% működik.) Beírom a jelszót, de csak a Mégse-re tudok koppintani, a Kapcsolódás szürke, nem enged rányomni.

Ez mitől van? Eddig nem volt semmi baja, délelőtt két másik Wi-Fi hálózatra simán fel tudtam kapcsolódni. Eltelt két óra és puff.


2012. ápr. 7. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Routeren reset...
2012. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Android 2.3.4

Buildszám 4.0.2.A.0.62

2012. ápr. 7. 22:37
 3/6 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, de semmi. :/ Utánanéztem, kiálltam a ház elé: a szomszéd wi-fijére se tudnék csatlakozni, ha tudnám a jelszót.

A baj az, hogy bármilyen wi-fi hálózatot is talál a drágám, a Kapcsolódás gomb szürke.

2012. ápr. 7. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Készíts biztonsági mentést és utána teljes visszaállítást.
2012. ápr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megvolt, most minden rendben. Egyelőre. :/ :)
2012. ápr. 9. 00:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen:-)
2012. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!