Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a SONY ERICCSON...

Jó telefon a SONY ERICCSON XPERIA X8?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék kivenni és a sony ericcson xperia x8-at néztem ki, de sok ismerősöm lebeszélt, hogy nem megfelelő, hamar lemerül az aksija és már több is mondta, hogy sokat volt már a javítóban. Nektek véleményetek? Jó telefon? Megvagytok elégedve? Köszönöm :)
2012. ápr. 8. 10:58
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Minden nap le van itt rva, hogy régi, lassú, nem lesz rá frissítés. De vedd meg nyugodtan.
2012. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 8. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Sony live with walkman 36-ért a t-mobile webshopból.
2012. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LinuxPower ***** válasza:

Alapvetően jó, csak már régi.


Én inkább a Samsung Galaxy Minit javaslom. Olcsó, és árához képest szuper! :)

Tejles árban (előfizetés meg minedféle nélkül), kártyafüggetlenül kb. 25-30000 Ft-ért meg lehet venni.

2012. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bp1985 ***** válasza:
30-ért one touch van, az meg jobb, mint 25-ért a mini.
2012. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg! Már elavult!


Ahogy előttem is mondták! Sony Live 36 ezerért!


UI:és ne higyj a Samsung fanoknak! A Galaxy minit meg nagy ívbe kerüld el!

2012. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem x8 van és nem lassú,fut rajta szépen a fruit ninja angry birds space....Meg vagyok vele eégedve...bár nem új.
2012. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ol!v3r ***** válasza:
t mobile web shop ba már rég nincs live. a galaxy mini nagyon sz@r nehogy megvedd. inkább nézz kártyafüggetlenül xperia minit vagy liveot vagy "kicsit" drágábban arc s vagy neo v vagy sony xperia s
2012. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönööm a tanácsokat :) még nem tudom, hogy melyik mellett döntök :) de köszi
2012. ápr. 9. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:

X8 at nehogy megvedd nekem olyanom akkora egy darab szar.

Laggol, lefagy, lassú.

Hamarosan fogok váltani Live with Walkmanra sokal jobb az összes ilyen árban lévő telónál tmobilnál 36 ezer.

Még az iPhone 4 nél is gyorsabb (még játék közben is):P

2012. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!