Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonos boltba...

Ha egy telefonos boltba vettem (nextel gsm) akkor nem kell felnem hogy letiltjak?

Figyelt kérdés
Iphone 3gsrol van szò
2012. ápr. 8. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hasznalt
2012. ápr. 8. 13:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha függetlenként vetted, akkor senki nem fogja letiltani, egyébként sem a nextel, sem más gsm bolt nem árul úgy telefont, hogy letiltás veszélyes lenne, csak lejárt hűségidővel rendelkező, kifizetett telefonokat vesznek át.Nem kell félned, senki nem fogja letiltani.
2012. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szepen koszonom :))
2012. ápr. 8. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Én GSM boltból olyan ájfont vettem amiről kiderült h külföldről selejtként vettek többet majd azok alkatrészéből rakták össze... Ájfont csak újonnan.
2012. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Honnan derult ki ? Es mi lett vele ? Nekem nagyon jol mukodik akksia jol birja karcmentes a kepernyoje minden tokeleresen mukodik :O
2012. ápr. 8. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetett frissíteni rajta az OS-t majd amikor visszavittem közölték h ez van. Egy független szervíz állapította meg az alaplaphibát, majd utána amikor kértem h pontosan honnan van akkor viszaadták a pénzt és akkor mondták...
2012. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem azt mondtákl hogy ne frissitsem me jailbreakelve van meg nem tudom mi de most kedden viszem és rárakatom az ios 5.öt
2012. ápr. 8. 18:06
 8/8 A kérdező kommentje:
amugy meg ezt elöttem onnan tudom hogy használta más is ugye hogy tényleg használt mert az appstoreba bent volt még az emailje tehát ezt valaki télleg beadta
2012. ápr. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!