Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megrootolni az xperia...

Érdemes megrootolni az xperia arc s-em?

Figyelt kérdés

Mert mondják hogy úgy jobb lesz

Én nemtudom ezzel az 1.4 ghz vel semmi bajom nincs

Kepzeljetek lehet hogy nem hiszitek el de elég sok mindenben elvert egy galaxy s2-őt.

Pl.kamera sebesség,médiakonvertalas,angry birdsot is egy picivel gyorsabban hozta be minta gs2


2012. ápr. 8. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fölösleges ha garanciás akkor meg pláne. Gyengébb telefonokat szokták mert azok anélkül szarok de arc s fölösleges szerintem.
2012. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagy vele ,a teljesítménnyel és a sebességgel, akkor teljesen felesleges szerintem.
2012. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindkettotoknek ezzel megyoztetek nem fogom megrootolni
2012. ápr. 8. 15:13
 4/14 A kérdező kommentje:
:-)
2012. ápr. 8. 15:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Általában garis szervíznél nem nézik, vagy nem foglalkoznak azzal, hogy rootolt-e, legalábbis a közvélemény nagy része ezt mondja, de 1.4 GHz még bőven elég a mai alkalmazások 90%-hoz legalább, főleg akkor, ha a Desire-m (habár rootolt, nincs felhúzva a proci) 1GHz-en akadásmentesen futtatja a legjobb(szerintem) gameloftos játékokat is, dead space, assassins creed, hawx, bad company 2.

Bőven elég az 1.4 GHz egy átlag felhasználónak.

2012. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Rootolni messze nem csak azért szoktak, hogy húzzák a procit...


Pl. root jogot igénylő appokhoz is, pl. titanium backup.

2012. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van rókarobi ez már jó sok mindenhez elég
2012. ápr. 8. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:

De backup készítéshez nem feltétlenül van szükség root jogosultságot igénylő alkalmazásra.

Az átlag felhasználó csak azért akar rootolni, hogy a processzor órajelet kicsit felhúzza, vagy custom romot használjon, a backup készítéssel már csak az foglalkozik, aki tudja is, hogy mire jó az.Bár mindenki tudná. :D

Ettől függetlenül az 1,4 GHz órajel még tökéletesen kielégíti a mai igényeket, és az ICShez is elegendő lesz.

2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs szükség?


A titanium backup az adatokat, beállításokat is menti az appokhoz, azokat elmenteni és visszaállítani nem lehet rootolás nélkül.

Én is csak emiatt rootoltam a sima arc-ot és persze más rootot igénylő app miatt, pl. adfree vagy adaway, amik a reklámokat tüntetik el a hosts fájl módosításával stb.

2012. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen arc s-re ápr.közepén jön az ics

Htcre is készítik már csak azt nem tudom arra mikor jön ki

És köszönöm mégegyszer:-) (rokarobi21)

2012. ápr. 8. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!