Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok a Nokia Lumia...

Mit szóltok a Nokia Lumia 800-hoz?

Figyelt kérdés
azon gondolkodom hogy új telefont kéne venni, és a lumia 800-on gondolkodtam... Szeretném kérdezni hogy tudjátok-e ajánlani. Vagy ne vegyem meg és várjak hátha lesz jobb mostanában...

2012. ápr. 8. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindenképpen WP7-es telefont szeretnél, ha bejön a METRO UI, a rendszer zártsága annak minden előnyével és hátrányával, vagy nyomkodtál már wp7-es telefont, és bejött, akkor szerintem várd meg a Lumia 900-at.
2012. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem próbáltam, mert a media marktba nem volt bekapcsolva, de szeretnék majd... mielőtt döntök hogy mit vegyek...
2012. ápr. 8. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ha van rá pénzed, akkor vedd meg. Én ennyi pénzt sajnálnék kidobni egy telefonra. Egy év múlva, ha teljesen karcmentes, gyári állapotú, akkor sem fogja még a harmadát se nagyon érni.

Pár hete vettem egy telót 40k környékén. Nekem ez a plafon, amit egy telefonra kiadnék.

2012. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó, nálam nem az ár a lényeg most, hanem a tudás, gyorsaság, kezelhetőség... mert ami most van telefonom azon nem lehet jól angry birds-ni meg fruit ninja-ni... ezért kéne olyan amin szaggatás mentesen elfut
2012. ápr. 8. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, ha kapod a telefont, akkor gondolom fiatal vagy, ebbol pedig arra kovetkeztetnek hogy szeretnel a telefonon is facebookozni. Ha ez a helyzet all fenn, nehogy ilyet kerj! A beepitett integralt facebook egy raklak szar, a letoltheto szinten. Uzeneteket csak online embereknek tudsz kuldeni peldaul, de az is kesik, nem megy at, nem mutatja hogy jott uj... stb. Az angry bird meg a fruit ninja pedig csak megvasarolhato ra a marketrol, tehat ingyenes verzioja nincs. Ha viszont ezektol eltekintunk, akkor nagyon jo, stabil rendszer, maga a telefon pedig szinten szep, minosegi darag, jo kijelzovel.
2012. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jó telefon de androidosra sokkal több a játék és kb a lumia a 2 magos s2 van 1 árba vagy htc sensation.
2012. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa, hogyha csak ezért akarsz Lumia 800-at, hogy jól fusson az angry birds, meg a fruit ninja, akkor felejtsd el.A szüleid szaros két játékért ne vegyenek neked 80-100 ezer forintos telefont.
2012. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem csak fruit ninja, meg az angry birds kell, csak példa volt... am meg érdekel az integrált navigáció és ofline térkép, meg maga az op rendszer, mert az androidba csalódtam... és ezért kell másik op rendszeres teló...
2012. ápr. 8. 17:43
 9/11 anonim ***** válasza:
A Nokia Drive rendben van.. maga az op. rendszer is jo. De miert csalodtal az androidban? Milyen keszuleked volt ha megkerdezhetem?
2012. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
galaxy 3, de apának galaxy s van és az sem a legjobb :/ az a baj hogy nagyon lassú ha nincs benne nagy proci, és galaxy 3-ba kb 1gh-es sincs, meg az a sok almenü az is kiakszt, meg a widgetek... ezért jó az olyan egyszerű op rendszer mint az ios, vagy most a windows7(telóra)...
2012. ápr. 8. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!