Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért van az hogy telenor one...

Mért van az hogy telenor one touch-ot frissitettem 2.3.4 re és kisebb lett a "kijelző"? Meg egy két program nem is megy. Ki lehet ezt javítani vhogy? Vagy visszarakjam a régi verziót de azt meg nem tom letölteni :/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 16:23
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Rakd vissza. A 2.2.2 megy rajta normálisan, a 2.3.4 el van cseszve.
2012. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És meg tudnád mondani hogy honnan tudom letölteni a 2.2.2 ?
2012. ápr. 8. 16:48
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Elviekben vissza lehet állítani, keress rá fórumokon. Nekem nincsen ilyen telefonom, de több helyen olvastam.
2012. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezt az egy oldalt találtam ahol van setup [link] de itt is csak a legujabb van fenn a 2.3.4

meg olvastam vmi olyanról hogy bekapcs gomb meg hangerő gomb fel és visszaáll a gyári beállitás vagy mi de nekem nem megy :/

2012. ápr. 8. 20:30
 5/6 anonim válasza:
Figyi nekem is ezzel óriási bajom van,szerintem várjunk a következő frissítésig,mást nem tudok mondani...
2012. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem ma azt mondták hogy felküldik pestre és ott megcsinálják 1.5 hét . mer mondja a csaj hogy felrakják a legujabbat hát mondom az van rajta :)
2012. ápr. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!