Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilotok van?

Milyen mobilotok van?

Figyelt kérdés
Mennyiért vettétek?

2012. ápr. 8. 20:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nekem eddig eddig egy Sharp Gx 17-em volt, aszem 25ezerért lett véve jópár éve...:P

Mivel előfizetéses vagyok "hozzám vágtak" 2 napja egy fehér Galaxy Minit, ami nekem "hűdenagy" változást okozott, de ez azért érthető. Szeretem az új telóm! :) és mivel mindenkinek jobb telója van, nem is kell félnem h ellopják! ;) de meglepődtem, hogy ennyit költötök telóra!

2012. ápr. 8. 21:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez érthető.Van akinek a telefon az csak egy telefon, még ha "okos is", van akinek az a harmadik karja..pasiknak negyedik (:D)...szóval itt most csak a második felére térnék ki, ez egyfajta hóbortot, megszállottságot, mániát is okozhat, főleg a technika rajongóinak, és vannak olyanok (köztük én is), akik belső késztetésből két havonta, fél évente váltanak, eladnak, vesznek, cserélnek, mást próbálnak ki.Élvezetet okoz még akkor is, ha nem új a telefon, mert mégis az új érzetét kelti, mert valami új...olyan, mint nálad ez a "hűdenagy" változás, és amiért annyira szereted a telefonod.Ha xy szereti, akkor tovább tartja meg, ha nem, akkor két hét után túl ad rajta...


Nálam pl. már volt mindenféle, de nekem a kényelem a legfontosabb, és most a sokadik telefonom egy HTC Desire, újszerű volt, második tulajjal cseréltem egy samsung omnia 7-re, aminek második tulaja voltam.

2012. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Iphone 4S, 190ezerért vettem (dominóval, mert már volt előfizum).
2012. ápr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Volt egy


NOKIA 5130-AS telefonom 23,990 a Media Marktben

A telefon zárlatot kapott azt most nem részletezem, hogy hogy az hosszú!


Utána mindig van a családban egy tartalék telefon!


NOKIA 1616 Borzasztó! fekete-fehér képernyő!

Árát nem tudom


Most meg egy NOKIA 500-nak vagyok a gazdája, 29,000 ft-ért kaptam havidíjasban!

2012. ápr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nokia 5700 2007-ben ingyen!Aztán vettem egy N8-at 105.000Ft-ért tavaly márciusban!Nem bántam meg egyáltalán.Mostani ára új 75 környékén van.
2012. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy fos ZTE Blade-em van már több mint 1 éve. Jövő pénteken lesz meg a HTC One X-em, már csak az ösztöndíj választ el tőle, jönne már meg...
2012. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!