Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOKIA Lumia710MÉDIATARTALOM....

Ágnes02 kérdése:

NOKIA Lumia710MÉDIATARTALOM. üzenethez küldtek képet, és azt írja ki:média tartalom beolvasása, ha rákattintok: . mintha betöltené aztán sehol semmi. Tudnátok ebben segíteni? KöszI szépen

Figyelt kérdés
MÉDIATARTALOM BEOLVASÁSA LUMIA710
2012. ápr. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

A Zune-ban a telefonod beálltásánál ott van, hogy milyen képformátumokat támogat a telefon, és maga a zune is.

Ha nem támogatja, akkor nem fogja megjeleníteni.

2012. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wir GrüBen in Windows Welt!ha jpeg formátumu, akkor meg kell nyitnia. Márpedig a legtöbb gép jpeg-be készít képet.
2012. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mobil adatforgalom be van kapcsolva? omnia7-esemen volt ilyen gondom, hogy kaptam mms-t, és wifivel rányomtam, semmit nem csinált, aztán egyszercsak kipróbáltam mobilnettel, és akkor betöltötte.
2012. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!