Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kiadják majd a...

Szerintetek kiadják majd a WP8 Apollo-t a most futo Mango modellekre?

Figyelt kérdés
mert szeretnék venni evy WP mobilt, de félek attol, hogy nem lesz frissithetö.
2012. ápr. 8. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Van rá sansz, hogy lehet majd frissíteni, most a Refresh(ex Tango) a low bodget hardveres telefonokat fogja leginkább támogatni, de 1-2 megkötéssel az első gnerációs WP7-esek is meg fogják majd kapni(optimus 7, omnia 7, venue pro, trophy7, mozart, stb)Lesz ugyanúgy netes alapú tango voice chat csak videotelefonálás nem lesz, mert ezekben nincs előlapi kamer, bár a lumia 800, 710, 610-ben sincsen, plusz egy-két megkötés még emellé.Az apollo már több kijelző felbontást és erősebb, több magos processzorokat is támogatni fog így minden bizonnyal az összes addigi wp7-es meg fogja kapni a wp8-as frissítést.


A wp7.hu oldalon minden le van írva, az a hivatalos magyar windows phone 7 portál, ott szóról szóra meg van minden, hogy a Refresh milyen megkötésekkel érkezik majd a korábbi modellekre, satöbbisatöbbi...

2012. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, igen tudom milyen lesz :D ha mindenigaz egy jó erös pureview mobillal készül a nokia ami biztos Apollo lesz :D


köszi az oldalt, ezt még nem ismertem.! :)

2012. ápr. 8. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ismerd meg, mert az összes magyar alkalmazás, ami hasznos lehet számodra is, ott részletesen le van írva, illetve a korábi hírekben minden ki van vesézve.


Elméletileg van egy E6-os házba költöztetett WP7-es koncepció is, wp8-cal, ne mtudni hogy kacsa, vagy tényleg tervezik-e, ha összejön és jó árazással lesz, akkor visszatérek a wp-hez, mert nekem is bejött nagyon.

2012. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen igaz.. de nagyon szeretnék egy WP mobilt, és jelenleg 710-re van pénzem, de félek, Apollóval szerelt mobilok jóval erősebbek lesznek, és kompatibilitási hibák felmerülhetnek :/ de ha maradok symbiannal, iylentől nem kell félnem.
2012. ápr. 9. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem biztos frissíthetőek lesznek még az első generációsok is, de pl a nokiák biztos. szóval egy 710-est akár vehetsz, vagy kibírod symbiannal az apollo-ig, addig meg gyűjtessz még pénzt :) talán nem jön közbe váratlan kiadás idő közben :D
2012. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát 14 évesen nem lesz kiadásom :D

nemtudom egyszerüen én egy "telefonmániás" vagyok :D mások az autot, állatot stb tartják hobbinak, nekem a telefon. csak azért válogatom meg mit veszek, mert hosszutávra kell mert nincs tul sok pénzem, és jo lenne ha sokáig lenne support rá.

2012. ápr. 10. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
A WP7/8 Supporttal akkor egy pár évig tuti nem lesz problémád.
2012. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz WP8 jelenlegi WP7-es palettára. Csak WP7.8, ami a wp8 ui-jét hozza el meg 1 jópár újjítást. Viszont a wp8 baromi ütős lett.
2012. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom olvastam :P
2012. jún. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!