Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos, WiFi-s telómra...

Androidos, WiFi-s telómra letöltöttem egy Skype alkalmazást, ha onnan hívok mobilszámot az teljesen ingyenes?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ingyenes lenne nyilván mindenki azt használná.

Ha wifi-ről használod akkor valószínűleg igen, de azt az internetet is fizeti ám valaki.

2012. ápr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mobilt hívni róla ingyen.
2012. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké persze, a netet én fizetem, így értettem.
2012. ápr. 9. 01:36
 4/5 anonim ***** válasza:
ha egy ismit hivsz, aki a listában zölddel van kijelölve, tehát épp fent van a hálón, az ingyenes, csak a netforgalmat kell fizetni - de ha egy konkrét telószámot csörgetsz meg, az már percdijas, fizetős! Kb 5-10 ft percenként (a wifis kapcsolatról most ne beszéljünk)
2012. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal több az ,mint 5-10 Ft , ha magyar mobilt hivsz,az pl. 0.21 euro/perc (kb 63 Ft) és csak akkor fogsz tudni hivni,ha elözöleg skypeout egyenleget vásárolsz.
2012. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!