Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Skype-ot lehet telefonra...

Skype-ot lehet telefonra felrakni? és ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Májusba megyünk ki osztállyal négynapos kirándulásra Erdélybe(tibódra azthiszem) és az ofő azt mondta nem lehet laptopot vinni és hát erre gondoltam mert külföldön nagyon drága a hívás meg én a barátommal órákig szoktam beszélni. (elég az is ha csak írok neki). ha lehet milyen oldalról lehet letölteni és mennyibe kerül.
2012. ápr. 9. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2012. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha okos telod van akkor app store,google play (market) , OVI stb. de nem ajánlom neked hogy romániában használd a 3G-t mert anyád ha meglátja a számlát a kezedet eltöri szerintem :DDD max akkor skypelj kulfoldon ha van WiFi .
2012. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha okos telefon akkor ingyen lelehet rá tölteni. De honnan szerzel wifi-t? Mert ha csak írsz akkor is több tízezer lesz a roaming.
2012. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hu hát azért köszi... am. Samsung díva úgyhogy nem sokat érnék el vele sztem mert elég ócskaXD
2012. ápr. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!