Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minecraft nem fut, hogyan...

Minecraft nem fut, hogyan tudnám megjavítani?

Figyelt kérdés

Minecraft Pocket Edition -ról lenne szó. Tudom, hogy miért nem fut (az én ZTE -m procija ARMv6, a játéknak pedig ARMv7 kell). De az, hogy papíron nem kompatibilis a telefonnal, métg nem jelenti azt, hogy nem is menne, jó példa erre a HTC -s átírás a játékoknál (lényege: egyes nagy cégek, pl Gameloft, szigorúan betartják azt, hogy a "ZTE, az nem kompatibilis"! De ez, mint kiderült, oltári hülyeség, mert a gamerek villámgyorsan rájöttek arra, hogy a játék egyik rendszerfájlában átírták a "ZTE" -t "HTC" -re, így megoldódott). Vajon a Minecraft PE -nél is meg lehetne így oldani a dolgot? Nagyon szeretném. Már rengeteg klónt kipróbáltam, Minebuilder, SteinKraft, PetraVis, Androcraft, Block Story, Block World (ezek közül a Minebuilder és a Block Story volt a legjobb), de egyik sem jó! Bugos, laggos, korlátozott, lassú...

Szerintetek?



2012. ápr. 9. 21:24
 1/9 Sikesdi Bence válasza:
az eredeti windows-on nem fut
2012. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Androidról van szó...
2012. ápr. 10. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
NEM! NEM FOG MŰKÖDNI! ARM v7-es processzor kell hozzá
2012. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy Minecraft World Explorer, ennek van arm7 és arm6-os verziója is.
2012. ápr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a World Explorert nemrég próbáltam ki, és.eddig ez a legjobb, de gyakorlatilag az egész csak Lego... Nincs benne Creeper, zonbi, bárány stb... Szerintem ez elég béna.
2012. ápr. 12. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
A Pocket Edition demo-jában sincs zombi. A teljes verzióról nem tudok.
2012. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

segítség!

nekem is zte blade mobilom van...de még a world explorer sem megy mit csináljak??

2012. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A World Explorer -nek van ARMv6 és ARMv7 változata. Biztos hogy a jót töltötted le?
2012. jún. 28. 13:19
 9/9 anonim válasza:

nem tudom...

de a minebuilderrel most egészen megvagyok elégedve. ;)

2012. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!