Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 vagy Nokia...

Samsung Galaxy S2 vagy Nokia N9? Értelmes indokolt választ légyszives

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Világos, hogy SGS2. Nagyobb kijelző, elterjedt, könnyen bővíthető, még hónapokig/évekig naprakész oprendszer, jobb kamera, szebb videó, erősebb hardver. Egyedül az anyagminőség billenti inkább az N9 felé mérleget + microSIM.
2012. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb telefon a piacon a lehető legjobb OS-sel vs egy szr MeeGO OS ?;)


Szerintem még a kérdés is hülyeség volt.

Egyértelműen a SGS2.

2012. ápr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért pont ez a 2?


Esetleg Xperia S?

2012. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Osztom a 3. véleményét. Sony (Ericsson) párti voltam világ életben és eszembe sem jutott az Xperia S...
2012. ápr. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkabb htc One S, Sony Xperia S, Motorola RARZ. A samsung ratyi muanyagbol van, a nokia meg meego-s vagy miaz.
2012. ápr. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Süllyedő hajóra felszállni elég nagy botorság lenne...főleg ha legalább 2 évre választasz magadnak telefont.

És hiába fényezzük a sz*rt, attól az még sz*r marad...jó a Nokia N9, nem a telefonnal van a baj...csak a platform lenne más...hiába a meego, szép, fényes és jó, ha kicsit utána olvas az ember, rövidesen annak is megszűnik a szoftverezettsége, mert nem csak szalagmunkásokat rúgott ki a Nokia innen, és az anyaországból, és Dél-Amerikából, meg a világ többi pontjáról, a symbianos fejlesztőmérnököket százával rúgta ki, akik meg értettek a silverlight-ban való programozáshoz, azok meg átkerültek a WP7-es platformhoz.A maradék az meg csak azért maradt, hogy életben tartsák az új symbian-t, a mmegot, a belle-t, Annát, de 1-2 éven belül nagy valószínűséggel annak a fejlesztését is teljesen le állítják.Legalábbis amerre halad a Nokia, az ezt mutatja.


És habár nem a legjobb telefon az SGS2, főleg nem biztos, hogy számodra is az lenne, kedves kérdező, mint ahogy azt itt valaki mondta, az N9 helyett én is inkább ajánlom.

Jó darabig meg lesz még a szoftveres támogatottság, és nem kell félni még egy darabig azért, hogy nem lesz hozzá elérhető frissítés.

2012. ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!