Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy Sony...

Samsung Galaxy Ace vagy Sony Ericsson Live?

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem? Írjatok vélemyéneket, lécci! :)


És előre köszi a válaszokat! ;)



2012. ápr. 10. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Live, nem egy kategória az ace-el.


Armv7 proci, hd videófelvétel, hamarosan jön rá az android 4 stb.

2012. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: SE LIVE !
2012. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :D írjatok még többen! kiváncs vok ^^ és saját tapasztalatoknak is örülnék :DD
2012. ápr. 10. 19:24
 4/8 anonim válasza:
0%
SE-t soha többet!!! Lögyögő akkumulátor, megszakadó hívások. Én többet nem vennék. de kinek mi...
2012. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az Ace tényleg nagyon rossz.


Még a Mini is sokkal gyoesabb nála.

2012. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SE-t soha többet!!! Lögyögő akkumulátor, megszakadó hívások. Én többet nem vennék. de kinek mi...


1.Tanulj meg írni!(Lögyögő)

2.Nem lötyög az akku.

3.Nem szakadnak meg a hívások.


Utolsó:


A Mini még rosszabb nála. Samsungot Galaxy S2 alatt nem szabad venni.(az összes túlárazott)

2012. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
nekem Xperia mini pro-m van, és annak idején amikor vettem a telót (ami tavaly karácson előtt volt) akkor nem tudtam dönteni mert árban ugyanott voltak és csak a qwerty miatt döntöttem a mini pro mellett.. de mára már megbántam mert a felcsúsztatható bill. elkezdett lötyögni ami idegesít.. de samsung galaxy ace-re SOHA NEM GONDOLTAM!! Miért? Mert fele annyit se tud mint az xperiák.. ha már samsungot akar akkor S, S Plus, S II/III :-)
2012. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de mára már megbántam mert a felcsúsztatható bill. elkezdett lötyögni ami idegesít"


Ez minden hasonló telónál előfordul az a helyzet. Ha garanciális gondolom megoldható, hogy bevidd és esetleg megcsinálják...

2012. jún. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!