Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik wp7 telefonnak a...

Melyik wp7 telefonnak a legnagyobb a hardvere?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
LG Optimus 7
2012. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lumia 800
2012. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lumia 800
2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De egyébként az Optimus 7 is bőven jó. A wp7 nem android, hogy erőmű kell a futtatáshoz. Töredéke a hardverigénye egy wp7-nek.
2012. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az Optimus 7-ben a 16gigás tárhely a jó, egyébként a megjelenítő nem túl szép...bár a Lumia 800 is 16 gigás tárhellyel van ellátva, ugyanakkora kijelző+felbontás, ugyanakkora pixelsűrűség, csak a Lumiának ott a Clear Black technológia a kijelzőben, az NDrive, a Nokia maps, a polikarbonát unibody kontra az optimus 7 fém testével szemben, a domború kijelző(nekem kényelmetlen volt, mikor kipróbáltam), és a +400 MHz a processzorban, ami végülis a rendszert nem teszi gyorsabbá, ugyanolyan gördülékenyen futkározik a wp7 1GHz-en is, alkalmazások gyorsabban töltenek be, videók, játékok esetleg gyorsabban elfutnak...kérdés, hogy ez megér-e minimum 40ezer forinttal több kiadást?
2012. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem a jelen pillanatban a legjobban még mindig az omnia 7 éri meg. nagyon nehéz összehasonlítani hardveresen a wp7es telefonokat, mert mint mondták többen, annyira optimalizált, hogy meg persze hardveres minimum meg van kötve, hogy nemigazán észrevehető a különbség. majd ha kijön az apollo, ami támogatja már a több magos procikat, akkor lesz összehasonlítási alap főként.
2012. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a wp7-nek nagyobb igény kell mint az androidhoz

legalább 1ghz kell hogy gördülékenyen fusson míg az androidhoz elég 5-600mhz

lényeg:a hardver,képfelbontás,kamera felbontás közelítse meg a galaxy s2-ét (2 magos procit nem muszáj)

2012. ápr. 10. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Olvass teszteket! Az Androidos eszközöknek a 4 magos proci is kevés a teljesen akadásmentes futáshoz. 4+1 magos Tegra 3-nál is látható volt, hogy a tablet a menüjének a lapozgatása közben akadozott az animáció igen rendesen. Állandó kérdés, hogy mennyire lagol az eszköz, és ha csak kicsit, vagy közepesen, akkor az már jónak számít, de ezt a kicsit, vagy közepesent is csak a több magos processzorok bika teljesítményének köszönheti.

Amúgy a WP7-nek amúgy 800MHz-es processzor az alapkövetelménye és azon is akadások nélkül fut, de nyilván a lassabb processzor miatt többet kell várni a komolyabb alkalmazások betöltésére.


A Lumia 900-nak akkora kijelzője van, mint az S2-nek, csak jobb, mert ugyanúgy AMOLED, a felbontás is ugyanaz, de napfényben jobban olvasható (elvileg, nem próbáltam). Fényképezésről nem tudok semmit ezekkel kapcsolatban, javaslom nézz tesztfotókat róluk, és az alapján dönts.

Ha a hardver szó alatt nem a processzort értesz, akkor mire gondolsz?

2012. ápr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a gen1-es wp7-es telefonokra jellemző hardverkövetelmény csak azért kellett, hogy (akkoriban persze) csúcskategóriás készülékekkel futtassák fe la rendszert.

Most a refresh (ex-tango) az alacsony hardverigényű telefonokat fogja támogatni (800 MHz processzor, 256 ram, stb..) és még így is kevesebbszer fog megakadni a rendszer egy egész év során, mint akármelyik androidos telefon 1-2 nap alatt.A wp7 nagy előnye, hogy szinte lehetetlen ler*hasztani.

Akkor lennék boldog, ha az Apolloval jönne a bt fájlátvitel és a mass storage mód(hivatalosan is :D), mert örömtől könnyes szemmel szaladnék vissza akkor a rendszerhez.

Egyelőre visszatértem a droidra, Omnia7-esem volt mellesleg, de egyelőre kell a mass storage, és a BT.

Ha ezt kiküszöbölte volna a WP már a legelején, és nyitottabb is lenne egy kicsit, söpörte volna az iOS-t el a francba, az androiddal együtt.

2012. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

én főleg a procit értem e emellett a ram-ot és a tárhelyet

fő szempont nálam a kijelző illetve a kamera felbontás meg a kijelző mérete

amúgy már ki adták a nokia lumia 900-at?

2012. ápr. 11. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!