Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Nedvesség okozta károsodást...

"Nedvesség okozta károsodást jelző címke" általában merre található?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, nem nedvesedett be a telefonom, de jó lenne tudni, hogy kb melyik részén van ez.

(Egyébként Galaxy Mini-m van)


2012. ápr. 10. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A felhasználói kézikönyvben írják le mire kell ügyelni.

Külön címkét én még nem láttam készüléken(ben)

2012. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írják, csak kíváncsi voltam, mert elvileg valamilyen címke elszíneződik benne, de már nem egy régebbi telefonomat javítottam itthon (Samsung E250 (volt egy tartalék, azt megúsztatták), J700, L700, LG B2100) és egyikbe se találtam semmit, meg a két E250-nél se vettem észre különböző színű részeket.
2012. ápr. 10. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem cimke nincs benne, alapból látják, ha elkezd oxidálódni benne az alaplap például. szóval lehet arról van szó :)
2012. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, mert az tényleg látszik, de ez van a kézikönyvében a telefonomnak: "A folyadékok megváltoztatják a készülék belsejében lévő, nedvesség okozta károsodást jelző címke színét. A készülék vízkárosodása hatására a gyártói jótállás érvényét vesztheti."

Lehet ez csak az "újabb" telefonokban van.

2012. ápr. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!