Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03-on ki milyen...

Nokia C5-03-on ki milyen facebookot használ? A telenortol vásárolt készülékeken alapból van facebook alkalmazás?

Figyelt kérdés
A 2. kérdést csak azért teszem fel mert ma vásároltam, az első formázó töltésen van éppen és nem néztem meg hogy van-e. Ha nincs akkor addig töltenék le, ameddig feltöltődik a telefon:)
2012. ápr. 10. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Első formázó töltés?

Ugye tudsz róla, hogy ilyet már jó pár éve nem kell csinálni. Töltsd fel ameddig ki nem írja, hogy feltöltve. Onnét kezdve úgy sem csinál semmit, a töltést lekapcsolja.

És itt jegyezném meg, hogy igen így is folyik egy kis áram a konnektorból a telefonba, de csak, hogy az akku 100%-on maradjon és csak annyi amennyi a telefon működéséhez kell.

Ja és nyugodtan bekapcsolhatod töltés közben, így ha már ott van a telefon nézd meg, hogy van e rajta alkalmazás.


Én telefonomat mikor megvettem, feltettem tölteni, közben bekapcsoltam és állítgattam. Nincs semmi baja.

2012. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, hogy már tart ott a technologia hogy nem kell ezt megcsinálni, de az eladó azt mondta h első töltés legyen 12 órás ez okból..mert hogy ez fontos...bedőltem neki, emberi dolog:D

Köszi:)

2012. ápr. 10. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, és sajnos a legtöbb eladó még mindig ott tart... Hiába, nem voltak továbbképzésen.
2012. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!