Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért villan fel időnként a...

Miért villan fel időnként a képernyő amikor le van zárva? (SE Live with walkman)

Figyelt kérdés
Nem mindig csinálja ezt, néha egy perc alatt többször is produkálja.Mit lehet tenni e probléma megszűntetésének érdekében?

2012. ápr. 10. 20:04
 1/6 anonim válasza:

szia én ugy gondolom h valamit frissít akkor azért villan

de a galaxy acem is ezt csinálja néha az Se x8 am is és a ZTE skatem is.nem produkál ilyet ha offline ba teszem

2012. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan alkalmazások amik csinálnak ilyet (screen on).


Ha rootolva van a telód, kikapcsolhatod a marketről letölthető autostarts-al. screen on néven keresd a listában. (rootolás nélkül is megnézheted vele milyen appok vannak ebben a részben).

2012. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A telóm offline is produkálja:S Nem rootolt, így próbálok keresni valami alternatív megoldást.
2012. ápr. 11. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Az autostarts-al root nêlkül is megnézheted mik vannak a screen on részben. Ha valamilyen rendszerapp, akkor root nélkül nem nagyon fog menni...
2012. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedj le egy jó virusirtót nekem is Live-om van és tele volt pakolva programokkal és az egyik virusos volt....formatáltam a memória kártyát a progik törölve lettek de azóta nem villog :)
2012. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én pár napja töltöttem le marketből pár dolgot, és azóta kezdte el, most letöröltem mindet, és megszűnt a probléma :)
2012. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!