Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Húgomnak lenne, Klikk nete van. Olyan 20e ft körül gondoltam.

2012. ápr. 10. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vodafone 845 vagy 858 Smart, azt hiszem ezek vannak kartyasan ennyiert. Ezek a legalapabb androidos okostelefonok, de igy is sokkal tobbet tudnak mint barmelyik zart oprendszeres telefon. Na meg van rajta facebook meg ilyen marhasagok, az meg altalaban fontos egy mai 16 evesnek.
2012. ápr. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Forumtroll! Írta hogy klikk internete van tehát az telenoros és szerintem akkor ha már ott van internete akkor majd a vodafonnál venne telefont!


Sztem ha már a telenornál van klikk előfizetésed akkor vedd meg a Telenor OneTouch telefont!

2012. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Bocsi az elöbb egy majdnem 30000Ft-os telót írtam. De ez már nem az és elég jó telefon haveromnak ilyenje van! [link]
2012. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami olyat, amelyik jó sokáig tud vibrálni.
2012. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyadat is azzal ba.asszak. Visit mint a diszno?
2012. ápr. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!