Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TESCO-ban lehet vásárolni...

TESCO-ban lehet vásárolni melegétel utalványon feltöltőkártyát?

Figyelt kérdés
Minap láttam a Tesco pénztárainál ki vannak téve plasztik kártyák, minden szolgáltatónak van 3000 FT, 5000 Ft-os címletű, mely egy mágnescsíkkal rendelkezik (gondolom az pénztárnál érvényesítik). Ha vásárolok pl. egy kakaóscsigát, meg pár szükséges dolgot, illetve egy T-Mobile feltöltőkártyát, akkor a végösszeget tudom fizetni cheque dejeuner meleg élteutalvánnyal (amit elfogadnak Tescoban)? Vagy ezt a feltöltőkártyát külön lehet csak megváasárolni? Köszi a válaszokat!

2012. ápr. 11. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénztárostól függ, de szerintem engedik.
2012. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem is lehetséges, csak nem voltak biztos a válaszban, inkább megkérdeztem!

Amúgy LED TV-t is lehet veni rajta, csak mellette egy db zsemlét is kell minimum, aztán elfogadják! :)

2012. ápr. 11. 11:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a TESCO-ban, és kajajeggyel vásároltam T-Mobile feltöltőkártyát :) Elfogadták szó nélkül! :)
2012. ápr. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!