Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace telefonban...

Samsung Galaxy Ace telefonban értesítést kaptam. Egy virágocska volt. Hol találom meg az értesítéseket, hogyan tudom vissza nézni, ha nem töröltem ki? Csak egy telefonhívást kaptam pont amikor megnéztem volna. Légyszi, aki tud, segítsen!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 14:53
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
Szia! Más jellegű értesítéseket nem tudom, hogy vissza lehet-e nézni, de ha hívásról van szó és csak az értesítési tálcáról törölted, akkor a neveknél meg kell keresni a híváslistát/hívásnaplót (nem tudom hogyan fordították). Nekem angol készülékem van, itt Call history.
2012. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ilyen értesítés volt, mert annyit még el tudtam olvasni, hogy Örömmel értesítünk Iphone akármi...

Utána jött a hívás, és eltűnt. :( Amúgy magyar nyelvű.

2012. ápr. 11. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát most jól elszalasztottál egy behúzós reklámot ....

Máskor figyelj jobban.

2012. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam reagálni az ilyen dolgokra, meg ha mailről van szó, olvasatlanul törlöm is. Még új a telefonom, első androidos, és az ismerkedési szinten tartok vele, mert csak 1hetes. Csak tényleg, jó lenne tudni, hogy egyáltalán tárolja-e valahol az értesítéseket..
2012. ápr. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!