Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működik Blackberryn a mobilint...

Működik Blackberryn a mobilinternet?

Figyelt kérdés
A kérdés lehet, hogy nem tökéletes: azt szeretném megtudni, hogy blackberryvel csak a Blackberry Internet Service működik, vagy egy sima netcsomag-előfizetés is megteszi? Djuice-s vagyok, és már írtam az ügyfélszolgálatnak, akik azt válaszolták, hogy a blackberryn csak a BIS működik, ugyanakkor blackberrys fórumokon meg azt írták hogy a sima internet előfizetés is elég. Ha mondjuk "netezzmobilon500mb"ra fizetek elő, vagy hasonló csomagra, akkor tudom használni a netet? A különböző programok (facebook, whatsapp) működni fognak?

2012. ápr. 11. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a sima net is működik rajt. De a BB saját szolgáltatásait (amiért ugye érdemes a BB-t megvenni), mint az e-mailt, BBM... csak BIS/BES-el működnek.
2012. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sima internet is elég.
2012. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
előfizettem, a net működik is, de az alkalmazásaimat anno úghy állítottam be, hogy cska a wifit engedélyezze. Hogyan kell átállítani azengedélyeket?
2012. ápr. 19. 14:30
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyan ugy djuiceos karyam van,djuice control,de sima mobilnet nrm mukodik,semmifele bongeszon sem.Mit kell ilyenkor tennem?
2013. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!