Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP7-et lehet galaxy s2-re...

WP7-et lehet galaxy s2-re felrakni?

Figyelt kérdés
Winows Phone 7-et galaxy s2-re lehet telepíteni?ha igen van hátránya?És mi lenne?Előnyei is ha vannak mik lennének?Megéri-e feltelepíteni.Linket kérnék elsősorban videókat vagy részletes leírásokat.Előre is köszönöm.

2012. ápr. 11. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak a Laucher7 nevű launchert tudod leszedni.

Sehogy máshogy nem lehet.A Launcher7 elérhető a playről ingyenesen..ez egy reklámos változat, de a mobile9.com oldalon le lehet tölteni a pro változatot is...van mindenféle egyéb progi, amivel még wp7-esebbé tudod tenni a telefont, a marketen ezek is fent vannak: Zplayer (zune player kinézetű lejátszó) meg ha a "wp7"-re keresel, akkor van wp7 tárcsázó, meg minden egyéb...


[link]


Tessék, ez a fejlesztő csapat hivatalos oldala, itt megtalálhatod az elérhető, kész, a bétás, és alfa verziós programjaikat, amik nagy része fent van a play-en.


Teljes wp7 OS-t nem fogsz tudni rá tenni soha.

2012. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ezek nagy részét ismertem még számológépet is leszedtem :)

de kösz a választ

2012. ápr. 11. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos, akkor csak ez az egy megoldás van.A WP7 esetében nincs olyan, hogy a rendszert leszedem, felteszem a netre, és hackeléssel egy csomó másik telefonra el lehet érni, mert a WP7 szerintem még az iOS-nél is zártabb rendszer.
2012. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az ios-t google-ba beírod és már le is tudod tölteni torrenten is
2012. ápr. 11. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
és szerinted müködni is fog?? hát nem...
2012. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az első kereszt platformos tablet most fog kijönni, baromi ronda, ormótlan dög, android és windows7 kombóval (már ötletnek is rossz), telefonokon ilyen nincsen.

Az iOS nem megy droidon, és wp7-en, a droid megy ios-en(jailbreak), de winpho7-en nem, és a wp7, az csak wp7-en megy, semmi máson.Az a rendszer annyira zárt, hogy a lepkefingástól is őrzik-védik.

iOS természetesen droidon nem fog futni, letölteni persze le lehet, jailbreakelt iOS-ek között ugyanúgy megy a szoftver váltogatás, mint a droidnál, de a wp7 az egy másik világ.

2012. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel a WP7 rendszer nincs kifejlesztve androidot futtató telefonok hardvereire, így nem lehet.
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az n9-es Nokia elviszi az androidot, az n9 hardverileg ugyanaz, mint a Lumia 710 és a 800. Ha az n9 elviszi, akkor a lumia 800 is viszi az androidot. Ha a hardver ugyanaz, akkor ez visszafelé is igaz, csak androiddal.

Ugyanis, a Lumia 800 hardvere egyenlő az xperia arc s hardverével. Hardveresen nem lehetetlen....más szempontból már nem tudom...de szerintem egy magas szintű programozói tudással, rá lehet tenni az s2-is a wp7-et, csak nem működne valami gyorsan, mert csak az egyik processzort tudja vezérelni, és a grafika és felbontás terén se lenne valami jó a gép...

2012. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!