Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom telepíteni...

Miért nem tudom telepíteni Androidra az Instagramot?

Figyelt kérdés
Azt írták ugye, hogy áprilistól Androidon is elérhető lesz az alkalmazás, és a neten ott is van. De a telefonon, Android Market-on nem adja ki, ha beírom keresőbe. És internetről sem tudom leszedni telóra, mert azt írja, hogy nem kompatibilis a telefonom az alkalmazással.

2012. ápr. 12. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2012. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván valami régebbi androidos lehet, ha azt írja, hogy nem kompatibilis, a szoftver nem elég friss hozzá.

Ezzel nem tudsz mit kezdeni, ha a telefonodra hivatalosan már nem érkezik frissebb android rendszer.

2012. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.2-es android a mimimum hozzá.

Ha olyan a telefon amire nincs, csak régebbi és nem is lesz újabb, akkor esetleg főzött romot kell felraknod hozzá.

2012. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, közben láttam egy másik kérdéskiírást is, ezzel a problémával. Sony Ericsson x10 minim van, még a 2.1-es.:( Úgyhogy akkor ez bukta..

2012. ápr. 13. 09:34
 5/7 A kérdező kommentje:
És egyébként mit takar a főzött rom?:)
2012. ápr. 13. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a gyártó által kiadott rom, hanem mások által készített...


[link]


Itt van egy pár 2.3-as nem hivatalos rom, telepítési leírással.

Regelj a fórumra, ott elmondják melyiket érdemes választani és segítenek is. Ezekkel biztos fog menni az instagram és minden olyan app amihez 2.1-nél újabb kell.

2012. ápr. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az Instaroid alkalmazást töltsd le a marketről :)
2012. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!