Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogyan kell értelmezni?...

Ezt hogyan kell értelmezni? (egyenleg lekérdezés okostarifa 90)

Figyelt kérdés

megnéztem a telefonon az egyenleget,de nemigazán tudom értelmezni,ha valakinek ilyen csomag van,okostarifa 90,de lehet mindegyiknél igy irja az egyenleget,segitene?Köszönöm.Leirom:


időszak:12.03.24-12.04.11

Forgalom:1807ft

elküldött sms-ek:17db

percengedmény:40

engedmény:1166ft

egyenleg:641ft


az lenne a kérdésem,hogy mennyit beszéltem eddig?1807 ft-ot,vagy az nem az?És mennyi van még belőle?641 ft vagy 1166 ft? Lehet én vagyok hülye hozzá,de nem tudok eligazodni rajta,ha tudjátok melyik összeg pontosan mit jelent,irjátok meg légyszi,köszönet érte!


és lenne még egy kérdésem,ugye ez az okostarfia 90-es csomag,45-45perc hálózaton belül ill.kivül,ez van benne a havi 2990 ft-ba.Ha én csak a hálózaton kivül beszélem le azt a 45 percet,és még többet is,akkor ugyanannyiba kerülnek a percdijak utána is?Tehát ha már meghaladta a 45 percet.És azt nem lehet megnézni valahol hogy hány perc van még amit letudok beszélni,de úgy,hogy mennyi van hálózaton belül még és hálózaton kivül?Vagy ez egybe veszi a kettőt?


2012. ápr. 12. 14:01
 1/3 anonim válasza:

Engem is érdekelne erre a válasz, mert én is szintén ebben a tarifacsomagban vagyok.. Elvileg a netért nem számolnak fel semmit, ha túl lépem a 90MB-os keretet, csak belassul.. Na nálam az a helyzet,hogy volt, amikor túl léptem, és semmi változás nem volt.. Keveset telefonáltam, és smseztem, és megküldték a 7500 Ft-os számlát... Tehát akkor csak felszámoltak a netezésért.. :S Gondoltam bemegyek megkérdezni személyesen, hogy hogyan lett 7500as a számlám, amikor nem is beszéltem olyan sokat, meg smseztem...

Várom a választ! :)

2012. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az jó...és mit mondtak miért lett ennyi?Vagy levélbe válaszolnak?Nekem azóta már jött egy számlám,szerencsére annyi amennyi a tarifacsomag,2-300 ft-tal több,de viszont én nem is netezek szinte egyáltalán,mert itt van a net nekem itthon,nincs szükségem a telefonon a netre.De azért ez nem jó hir hogy irtad mennyi lett a számlád....sajnos nem érkezett rá válasz kérdéseimre,de majd megpróbálom kiemelni,most biztos nem tudom,mivel irtál,de pár nap múlva kiemelem,hátha irnak.Ha válaszolnak neked miért lett ennyi a számlád megirhatnád,köszi!
2012. máj. 8. 20:58
 3/3 Norkesz válasza:
Szia! Nekem okostarifa180-am van! Ez szinte ugyan az mint a tiéd csak több percet beszélhetek le és netezhetek. Na szóval 45 perc van másik hálózatra erről ha jól tudom nem küld értesítést és 45 perc van pannonos hálózatba ha lebeszélted a 45 percet akkor utána már számlázza a többi hívást és nem vonható össze szal nem lehet azt csinálni h 90 percet beszélsz másik hálózatba. A netezésnél meg ha felhasználod a csomagba foglalt limitet akkor után elvileg belassul (ezzel jelzi h elfogyott az ingyen igénybe vehető része) és utána már ott is számolja az adatforgalmat. Úgyhogy valószínű ezért lett a 7500-as telefonszámla.
2012. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!