Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom aktiválni a Klikket....

Nem tudom aktiválni a Klikket. Miért?

Figyelt kérdés

Pár napja lett feltöltve a telefonom, akkor egy olyat kaptam hogy "Tájékoztatunk, hogy klikk szolgáltatásodat visszaaktiváltuk. Forgalmi kereted a ciklus végéig 100 MB.", megint aznap egy olyat hogy visszaaktiválták a klikk szolgáltatásom. De netezni így se tudok. Aztán azóta 2× próbáltam megrendelni a klikk szolgáltatásom, hhogy a honlapon is írja, küldtem üzenetet a 1750-re azzal hogy Klikk, de azt az üzenetet kaptam vissza hogy "A szolgáltatás megrendelésér nem jogosult..." stb.

Most mi szórakozik velem? Komolyan nem értem.


2012. ápr. 12. 15:57
 1/7 anonim válasza:
Milyen márkájú a telód?
2012. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha samsung akkor a beállításoknál az internetnél ott van vhol a csomagkapcs. aktiválása és annak bejelölve kell lennie.
2012. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy szolgáltatással gubanc van akkor egyszerűbb és gyorsabb lenne ha az ügyfélszolgálatot hívnád. Lehet csak az automata üzenet ment ki, de a szolgáltatást mégse aktiválták újra vagy valami más probléma van. Az ilyeneket meg itt a válaszadók nem tudják megoldani.
2012. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Samsungom van igen star 2, kerestem ezt az aktiválást az internetnél de nem volt ilyen :S Hívnám az ügyfélszolgálatot de már így se tudom mennyit vettek le csak mert ezzel szenvedtem...úgyhogy majd valamikor bemegyek érdeklődni.

Amúgy ezt hogy visszaaktiválták, már január óta elküldik mikor feltöltöm a telót. De netezni eddig se tudtam csak nem is igazán volt fontos.

2012. ápr. 12. 19:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg igazából nem is az a probléma hogy nem aktiválták, mert akkor megvenném, de azt a választ kapom hogy nem vagyok rá jogosult..és nem tudom miért.
2012. ápr. 12. 19:32
 6/7 anonim válasza:
Nekem is star 2 van de a csomagkapcs. aktiválása be van jelölve?
2012. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, be van jelölve. Eddig is be volt :/
2012. ápr. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!