Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson xperia x10...

Sony Ericcson xperia x10 mini-hez hol lehet akksit cserélni?

Figyelt kérdés
T-Mobile szerviznél kitudják cserélni? Itthon kitudom? És mennyi lenne a szervíz?
2012. ápr. 12. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tévedtem.Neked nem is X10 minid van.

Azért nem ártott volna pontosan leírni, hogy milyen telefonról van szó.Főleg, hogy te nem is arról a telefonról beszélsz, amit kiírtál a kérdésedben.


Kb 5-6 csavar tartja a hátlapot, ami alatt van az akksi a csere így sem több 3-4 percnél, de ha megbontod a telefont, akkor ugrott a gari.Tehát a T szervizesei ki fogják neked cserélni, ha muszáj.

De pontosan mi a probléma az akkuval?

2012. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha normalis szerszammal szeded szet soha senki nem mondja meg,hogy hozzanyultal . Antennat le kell venni, (T5 torx) egy csavar ,aztan a hatlap negy sarkan van szinten egy-egy ilyen csavar . Ket oldalon talalhato fenyes lemezekbol kiakasztod a muanyag ekeket es ovatosan elemeled az alaplap felol ,itt van egy kritikus resz, a sim fogado szalagkabele - csipesszel benyulsz es szetakasztod a csatlakozot,ezutan mar csak az akku gyorscsatlakozoját kell levenni es szet van szedve. Sajna az akku ragasztva van a hatlapba ,ovatosan kezdd el feszegetni es lassan elenged a ragaszto .


Persze ezeket csak akkor csinald,ha magadnak akarod cserelni,de ha akar 1 napot is kibir az akku,akkor ne nagyon piszkald,az ujjal sem fog tobbet...

2012. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Neharagudj, leírtam hogy Xperia x10 mini? Akkor az szerinted mi? A készülék nem garis, de inkább elviszem szervízbe. Kb mennyi a javíttatás? Nem nagyon értek hozzá és nemakarom elrontani.
2012. ápr. 14. 00:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Akksi ~5-6000, szerviz meg szerintem max 1000.
2012. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az Xperia X10 mini és az Xperia mini nem ugyanaz.

Előbbi hardveresen gyengébb, és az akkut úgy cseréled, mint minden más mobilnál, míg az Xperia mini, ami neked is van, egy jóval újabb, hardveresen erősebb kostrukció, aminek az akkucseréhez meg kell bontani a házát.


Azért elég érdekes az, hogy a telefonod pontos típusával sem vagy tisztában.


Ha meg mégis X10 minid van, akkor meg 10 másodperc alatt cseréled az akksit, mint bármelyik másik mobilnál.

2012. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91621 : ha Te 10mp alatt akkut cserélsz az X10mini-ben,akkor felvennélek főállásba gsm szervizbe ,nekem általában 4-5 percig tart,pedig nem tegnap kezdtem : [link]
2012. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
91621 Nem tudod felfogni hogy nekem Sony Ericcson Xperia x10 minim van, és van az Xperia x10 mini PRO!! Ami billentyűzetes.. Tehát ez azt bizonyítja hogy te nem vagy tisztában a dolgokkal
2012. ápr. 14. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!