Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen ROM Samsung...

Létezik ilyen ROM Samsung Galaxy Ace-ra?

Figyelt kérdés

Nagyjából valami ilyesmi kéne:

-rá lehessen húzni független 2.3.5-re (hivatalos)

-android 4.0 kinézet, lehetőleg minél több helyen

-magyar nyelv

-root

-stabil legyen

-flash player/flash player lite, amivel működik is (tudom, hogy lassú lesz, akadozni és szaggatni fog, de akkor is)

-lehetőleg több szabad belső memória és RAM, mint a gyári ROM-ban

-lehessen húzni a procit 800 MHz fölé

-estlegesen jobb akkumulátor üzemidő

-akadások és lassúlások kiküszöbölése

-jobb grafikai teljesítmény


Az első 6-nek mindenképpen kellene benne lennie, ha a többiből valamelyik nincs bent, az nem nagy gond.

Előre is köszönöm!



2012. ápr. 12. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogyne lenne, CM7. Én is ezt használom az Ace-n. Procit nekem nem engedi húzni és nem is akarom, 800MHz elég jó már egy ilyen telefonhoz és a flash is működik.
2012. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Cyanogenmod 9


http://www.youtube.com/watch?v=_32fY4_6gvM


Igaz a videó készítésekor még alfás volt, de a weboldalukon meg kell nézni, hogy hol tart épp a dolog.

2012. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, nem ajánlanám a CM9-et. CM7 sokkal stabilabb, CM9 még nagyon fejlesztési stádiumban van. Nekem már volt fent és elég hiányos, bár észrevehetően gyorsabban kapcsolt be a telefon de mást nem vettem észre.
2012. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindkettőtöknek, majd megnézegetem őket. Zöld kéz! :D
2012. ápr. 12. 17:27
 5/9 A kérdező kommentje:

OFF: ugye ROMcsere előtt kell egy biztonsági mentés. Erre majd a Titaniun Backup Pro-t fogom használni. Az a kérdés, hogyha ugye visszarakom a mentést, a játékban elért eredményeim megmaradnak? pl.: NFS Shiftet félig kivittem, nem kell majd újbólkezdenem ugye?

Bocsi az OFFért!

2012. ápr. 12. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem kötelező mentegetni, de hasznos/érdemes/ajánlott.

A TBP meg szerintem a játékállást is fogja menteni, csakúgy, mint minden mást is mellette.

2012. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, és a beállításokat is menti? pl: csengőhang, fényerő, stb?
2012. ápr. 12. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


...egyszóval mindent ment, mindent visszaállít.(Ha kell)

2012. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 13. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!