Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy Sony...

Samsung Galaxy Ace vagy Sony Ericsson Xperia Live with Walkman?

Figyelt kérdés

Mindkettőről olvastam jót is rosszat is.

Az Ace szebb, nagyobb a kijelzője, jó a TouchWiz 3.0-ás kezelője, de drága, gyenge a processzora.

A Sony Ericsson olcsóbb, jobb a processzora, de kicsi a kijelzője, és nekem a külseje nem is nagyon tetszik.


Főleg fotózásra-Videózásra, játszásra, netezésre használnám,. Fontos lenne, hogy bírja 3-4 évig!


Lécci indokoljatok!


Ja és ugye lelehet tölteni hozzá widgetteket?


(Még egy + kérdés: A Sony-nál meglehet e változtatni/el lehet-e tűntetni a kezdőképernyőn azt a négy ikont a négy sarokból?)



2012. ápr. 13. 17:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ill nem csak widgettet hanem bármit ami fut is: mert sok olyat olvastam hogy nem mennek rajta az appok
2012. ápr. 13. 17:58
 2/14 anonim ***** válasza:

Live. Ég és föld a kettő.


Yupiter

2012. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Indoklás: Live HD felvételeket készít, erősebb a hardvere, ICS, szebb kijelző.


Yupiter

2012. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ace kijelzője nekem életlen,kicsit pixeles és csúnya. TouchWiz kinek bejön, kinek nem, konkrétan ezért sem szeretem a Samsungot. A processzora gyenge, flash videót sem bírja (indavideo, videa). Fotói, videói nem rosszak, de a SE 720p-ben vesz fel, játékra is inkább SE. Widgetet minden androidos telefonra szedhetsz le a Playről. A SE "négysarkú" főképernyőjén sarkonként 4 elemet rakhatsz bele (bármilyen widget, összesen 16-ot), eltüntetni nem lehet, max kiszeded belőle az ikonokat, de a sarkok ottmaradnak.


Összességében SE, de ezzel jársz a legjobban manapság.

2012. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Live with walkman mivel mindenben veri az acet amit csak el tudsz képzelni.
2012. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy leszedsz egy launchert és máris jobban fog a kezelőfelület tetszeni. És el is tűnnek a sarkakból a dolgok :)
2012. ápr. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kösz, én is a SE felé hajlok csak szerintem a 3,2" kijelző elég kicsi
2012. ápr. 14. 09:22
 8/14 anonim ***** válasza:
hihetetlen hogy mennyire egyforma a gondolkodásunk, én is pont ezt a kérdést akartam feltenni.Szerintem is jobb volna ha SE is 3.5 inch lenne de sztem ezenkivül minden szempontból jobb a SE.Ja és azn Ace-n még a régi android froyo fut.
2012. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem SE Live-om van.IMÁDOM!!! kijelzője is jó látni lehet rajta.mindent
2012. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja és a négy sarokban látható kis ikontartók nagyon hasznosak nagyon szeretem őket és már alig várom az ics-t!!
2012. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!