Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírus xperia mini telefonon?...

Lee12 kérdése:

Vírus xperia mini telefonon? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

mostanság ilyeneket csinál a telefonom:angry birds játszok rajta és mondjuk lövés közben magától megáll a játék és kijön mintha én pauseztam le majd magától kilép a pályáról a főmenűbe és ott magától kijön hogy beakarja zárni a fájt? és nem nyomom meg de magától kilép

ezután pl fölmegyek facebookra erre ott meg másodpercenként kiugrik egy ilyen menüpont hogy könyvjelzők stb és mp eltűnik és feljön

ha ezután kikapcsolom és újra be akkor pinkód beírásnál beírok mondjuk 2 számjegyet erre visszaugrik és kijön a billentyűzár

nem tudom mit tehetnék mert van amikor nem csináál ílyet a telefon de van amikor igen


2012. ápr. 13. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A jobb oldali gombod sz*arakodik.

Tisztíttasd vagy cseréltesd ki ha szárítás nem használ.

Belefolyhatott valami, vagy a tenyeredtől beizzadt, esetleg párát, esőt, stb-t kapott.

2012. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 év teljes körű garancia van rajta? akkor ha beviszem t-mobilhoz akkor megcsinállják ?
2012. ápr. 13. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha letöltöd az avast mobile security-t a playről, az azonnal szól, ha van valami.
2012. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom garantálni, de nézesd meg.
2012. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túlmelegszik...


Vidd be a szervízbe és 10 perc alatt kalibrálják, vagy várd meg az ics frissítést és abban javítva lesz...


Első:


"A jobb oldali gombod sz*arakodik.

Tisztíttasd vagy cseréltesd ki ha szárítás nem használ."


Ez nem az x10 mini. A bal oldali érintőgomról van szó amúgy...

2012. ápr. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!