Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Motorola Defy +, Motorola Motoluxe, Sony Ericsson Xperia ray vagy Nokia X7?

Figyelt kérdés
Légyszi indoklást is írjatok!:)

2012. ápr. 13. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

1. Motoluxe

2. Defy+

3. X7

4. Ray

Én így rangsorolnám óket,viszont ezek külön kategóriák,a defy+ és a ray kicsit olcsóbb mint a motoluxe, az x7 pedig egy kicsit régebbi de ha neked elég a simbian is akkor jó választás lehet számodra.

2012. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Motoluxe az első helyen?


Ilyen gyenge hardverrel? Nagy kijelző (4 hüvelyk) mellé egy 800 mhz-es cortex-a5 proci, de ami a vicc, az az adreno 200 gpu...

Android 4 előfordulhat, hogy nem lesz rá gyárilag, stb.


És nálad ez az első...


A lista szvsz így a jó:


1-2 defy+ és a ray

3 motoluxe

4 x7

2012. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát aki a motoluxe-ot első helyre teszi ezek közül annak valszeg fingja sincs róla.
2012. ápr. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

1.Ray

2.Defy+

3.Motoluxe

4.Ray


A legnagyobb eyecandy a motoluxe, a szépen pulzáló csuklópánt "slot" (?) miatt, és mert szép.

És mi van a mázas felszín alatt? Közép kategóriás SoC (ott is inkább az alsó szegmens a gpu miatt), gyenge processzor, és a kijelző egy kalappal nem ér.Rendszer szinten akad és laggol az egész, ha telepakolod widgetekkel és appokkal a home screen-t, szerintem le is halna.

Hülye az, aki ennyi pénzt kidob ezért a vacakért.

Moto-nál is jön a Samsung módi, hogy szép külső egy elavult hardverrel, hogy lehessen mit eladni a "mélyen tisztelt" fogyasztónak.

2012. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, elírtam, még csak most ittam a reggeli kávémat.:D


Szóval 4.X7

2012. ápr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

1.ray: 1ghz proci HD kamera gyönyörű kijelzo gyors rajt a net és méretben is megfelelő

2:defy:800mhz proci,strapabíró vízálló

3.motolux: nagy kijelzo de a proci az gyenge 800 mhz ja és régi

X7: simbyan (amit amúgy utálok)

2012. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En az előző vagyok a defyt elirtam

A procija 1ghz

2012. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a segítséget, azt hiszem akkor a ray-nél maradok :)
2012. ápr. 14. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Ray, a többi a felsoroltak közül nem számít... :-D


Szép kijelző, optimalizáltság, megfelelő méret és súly, gyorsaság, kinézet, kamera, android és frissítés, stb miatt.

2012. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kyjohyxd válasza:
ray egyértelmű
2012. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!