Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről a mobilról van valakinek...

Erről a mobilról van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 14. 08:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én androidos vagyok de nem tűnik rossznak tulajdonságai alapján a navigaciot hiányolom.

A qwerty is jó sokkal könnyebb írni.

Ja meg az hogy nincs benn magyarnyelv ez is egy negatívum.

De ha neked tetszik vedd meg;-)

Én nekem xperia arc s em van és nagyon tetszik.:-)

2012. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nem érdemes megvenni

Mivel ma már az érintos telok a divat.android,ios...

De én tényleg nem akarlak le beszélni róla

2012. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod! Az a baj, h Tesómnak is érintőse van, igy tudom, h nekem nem jön ez be! De kérhető magyar nyelv, ha jól olvastam..
2012. ápr. 14. 09:19
 4/27 anonim ***** válasza:
Szívesen ha bármi kérdés van csak kérdezz
2012. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez egy kínai fos. Ne vedd meg.
2012. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
patrik97, oké.
2012. ápr. 14. 10:28
 7/27 anonim ***** válasza:

Patrik97-tel ellentétben én emberi vagyok, nem androidos, ha nem jön be az érintőkijelző, akkor felejtsd el, 15 éves kölykök véleményére pedig ne apellálj, mert szemlátomást próbálja rád tukmálni.

Jöjjön a kontra: Ezeknek a kínai szemeteknek a legnagyobb baja...hát nem is tudom eldönteni, hogy melyik.Felsorolok neked párat:

-Rezisztív kijelző, abból is a szar, több helyen nem, vagy alig érzékel, a nyomáspont nagy, de a plexi vékony, és könnyen törik.

-Snassz mezei sz*r MTK platform, blackberry OS5/6 skinnel, ettől függetlenül ez nem blackberry, nem fut rajta egy BB-s alkalmazás sem.

-Általában a magyarításos szoftverfrissítés után a legtöbb vagy azonnal, vagy rövidesen megadja magát, és mehet a veszélyes hulladékok közé az egész telefon.

-Két akksival adják, nem véletlenül.Baromi gyenge, 100 forintos akkumulátorok, azért adnak kettőt, mert ha mindkettő nem is, az egyik tuti tönkremegy pár hónap alatt.

-Olcsó, kínai műanyag burkolat, tökmindegy milyen felületre ejted le, kopik, karcolódik, törik azonnal, a leggyengébb pontja a sín lesz.Előfordulhat, hogy az első felcsúsztatásnál szét is esik a kezedben, nem bírják ezek a vackok, a töredékét nem éri meg annak, mint amennyit elkérnek érte.


Remélem ennyi ellenérv elég volt, kedves kérdező, Patrik97, te pedig ne villogj, hogy arc S-ed van, senki sem kíváncsi arra, hogy milyen telefonnal vagizol a suliban, meg itt.


Üdv.

2012. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez egy Blackberry 9800-as telefon kínai másolata. Felejtsd el...
2012. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
igazad van 91621 és bocs ha egy kicsit nagy képűnek tűnök de én tenyleg csak segiteni szeretnék neki:)
2012. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
91621; patrik97. Nekem nem tűnt úgy, h villogna!.. Azé köszi:)
2012. ápr. 14. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!