Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig süllyed még a Nokia?

Meddig süllyed még a Nokia?

Figyelt kérdés

[link]

érdemes a kommenteket is elolvasni



2012. ápr. 14. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha így folytatja még sokat süllyed

Elképesztő hogy le van maradva

2012. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam el a cikket is, index-ről meg van a véleményem, kommenteket pláne nem, elég volt belenéznem, fanboyok veszekednek.

De a Nokia minőségével már nincs semmi baj, WP7 jó, jókat is gyárt a Nokia, csak a Symbian-nal van baj.

Így már bőven nem süllyed a Nokia minőségben, ha meg az eladásokra gondolsz, akkor furcsán fogalmaztál.

2012. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A Nokia nem olyan szar mint amilyennek sokan gondolják.Bár egy iPhone-nal vagy egy jó Samsung-gal nem versenyezhet de én őrülnék egy Lumia-nak.
2012. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem:

Én a operációs rendszerre gondoltam a symbianra

Amúgy a lumiak tényleg nem rosszak

A windows-al semmi bajom:-)

2012. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem tenne rosszat a nokiának ha piacra dobna néhány androidos teló 60 ezer ft-ig
2012. ápr. 14. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
A helyzete az hogy a nokia előállítja a telefont a feléért mint amennyiért eladja pl itt a lumia 900 200 valahány dollár az előállítása és dupláért adja el elég lenne ha csak 1,5-es árért adná és sokkal többen vinnék
2012. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Sosem lesz Androidos Nokia.

Hogy most ez jó-e vagy rossz az teljesen mindegy, nem lesz, nem kell vele foglalkozni.


#6

A telefon előállítása annyi, de abba a marketing, a R&D, shipment még nincs benne, plusz az adó miatt is -25% az árból, rögtön kevesebb a haszon.

2012. ápr. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!