Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Live with Walkman telefon....

SE Live with Walkman telefon. Itthoni WiFi-hez csatlakoztatom. Kiírja: csatlakoztatva. De ha rámegyek pl Marketre, akkor 'Nincs kapcsolat'. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Routeren reset

Vagy egyszerűen húzd ki és dugd vissza a routert

2012. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne haragudj, hogy nem tudom a kérdésedre a választ.

Én is ilyen készüléket szeretnék vásárolni, és érdekel minden információ, ami ezzel az okostelefonnal kapcsolatos. Szóval az érdekelne, hogy meg vagy elégedve a készülékeddel? Mit tapasztaltál? Megérte megvásárolni? :)

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszod! :)

2012. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első válaszoló: kíhúztam a routert de így sem megy. M1, holnap visszavisszük. :/ azért köszi :)


második válaszoló: Írtam privit :)

2012. ápr. 14. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csak húzd ki, hanem resetet is csinálj a routeren...
2012. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen telóm van, és én is tapasztaltam már a problémát. A routernek nincs semmi baja. Többször egymás után rákattintasz a "Próbálja újra" gombra és kb. az 5. próbálkozásra betölt.
2012. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!